Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom és a sógorom felesége...

Anyósom és a sógorom felesége együtt dolgoznak és meghívták a munkatársaikat sógoromékhoz enni. Engem is hívott anyósom, hogy menjek az 5 hós babával, de nem mentem. Többi lent. Szerintetek is velem van a baj?

Figyelt kérdés

Anyósom soha nem jön át hozzám, csak ha ebédre (vagy hasonló) hívom őket. Mikor átjön, kb 10 percig fogja a gyereket, aztán leül az asztalhoz, onnantól kezdve én kiszolgálok, babával a kézben, altatok, sétálok fel alá, ők esznek-isznak aztán a végén megint 10 percet kézbe veszi és ennyi. Fent írtam, hogy meghívtak ebédre amit a munkatársaival szerveztek. Hozzáteszem (minden rosszindulat nélkül), hogy csak azért hívott, hogy a gyereket mutogathassa, nekem meg aztán semmi kedvem nem volt ehhez az egészhez. Arról nem is beszélve, hogy a munkatársaival van, akiket nem ismerek és valahogy őszintén nem is érdelelnek. A férjem is annál a cégnél dolgozik. Gondoltam jó fej leszek és mondtam a férjemnek, hogy ugorjunk fel egy kávéra EGYÜTT aztán fél óra múlva lelépünk. Beleegyezett. Erre hívja az anyuka, hogy hol vagyunk már, mert sógorommal elmegy szépen a férjem a városba amíg én velük ücsörgök majd. Tehát anyuka eltervezte, a férjem szerint pedig én vagyok a gonosz nőszemély, akinek semmi sem jó, mindenben a hibát keresi stb.


Szerintetek is velem van a gond?!



#anyós #anyós barátai
2019. dec. 26. 15:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
1 és 9 jól mondja :)
2019. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A párom anyja is ilyen. A másik fiától már vannak unokái. Nem foglalkozott sose velük, de mindig mutogatjai a képeiket, mintha olyan jó nagyi lenne..


Amúgy meg szerintem a kisbaba se érezné jól magát idegenek között. Nyűgös lenne, sírna esetleg...a vendégeket se dobná ez fel.

Számodra idegen emberek, nem ismernek titeket, a többséget nem is érdekelné a gyereked.

Én pl tuti nem mennék el ha tudnám, hogy kisbaba is lesz az összejövetelen.

2019. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Férjed is megéri a pénzét. Szerintem vele is el kellene beszélgetned. Mikor Nálatok van anyós, ahogy írod, Te altatsz, kezedben a gyerek, kiszolgálsz stb. férjed mit csinál?
2019. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!