Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek a párotok ott akar...

Nektek a párotok ott akar aludni a szuleinel?

Figyelt kérdés
Már együtt élünk, és párszor mondta h menjünk el és aludjunk ott. Nincs nagy táv a fővárostól max 30 kmre laknak a szülei. Szerintetek ez normalis? Szoktunk hozzajuk járni olyan 3 hetente

2020. jan. 4. 15:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Én 24 éves vagyok, a párom pedig 25 és 7,5 éve vagyunk együtt. A mai napig sok időt töltünk mindkettőnk családjánál. Az én családom 80 km-re, a párom családja pedig 60 km-re van a lakhelyünktől. Nekünk ez teljesen természetes, hogy náluk alszunk, szórakozunk kicsit. Az ünnepeket is a két családnál töltöttük. Még gyerekek nincsenek, de ha lesznek, akkor is szeretném, ha ők is sok időt tölthetnek majd a nagyszülőkkel.
2020. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
En szoktam a gyerekekkel a szuleimnel aludni, 45percre laknak kocsival. A ferjem is neha ott alszik. Pl unnepekkor, vagy nyaton, hatalmas kert, stb. Van, h 2-3 ejszakat is. Anyosek par utcara laknak, ott nem szoktunk. De ha en egyedul megyek a gyerekkel a szuleimhez, neha a ferjem atmegy aludni a szuleihez. Minosegi ido. Esti film, beszelgetes, kozos reggeli.
2020. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Tippelek, te vagy az, aki azon rinyál, hogy megkérdezik, mit evett, stb.
2020. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

Az en szuleim 20 km-re laknak, en szeretek ott aludni :)

Ott nottem fel, nagy a haz, kenyelmesen elferunk, jo veluk lenni neha, kiszabadulni a zsufolt forgatagbol :)

2020. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
48kmre lakik az anyjától, évetne kb 4x megyünk, akkor minden baja van hogy ott kell aludni
2020. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk pont fordított a helyzet. A párom imád az én szüleimnél aludni. Sokszor szekál is, hogy miért nem megyünk be hozzájuk és alszunk ott 7végén?

(15 km-re lakunk tőlük.)

2020. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes, hogy akik nem szeretnek a szüleiknél aludni, rögtön személyeskedni kezdenek "felnőttem már".

Nem ezzel kell bizonyítani, hogy felnőttél. Nem ettől leszel nagylány...

2020. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen alszom akárhol. Teljesen otthon érzem magam bárhol, ha jó a légkör. Szívesen alszok otthon édesapámnál a szobámban. 80 km-re lakunk a családomtól. Anyánál mondjuk nem szoktunk aludni, apánál van a hadiszállás, mivel én vele laktam miután elváltak. Onnan megyünk látogatóba a többiekhez is. Amikor testvéremékhez mentünk látogatóba, mivel messze vannak, alapból ott alvás volt. Ott is elvoltam náluk. Szívesen aludnék én náluk is többször is.

Szeretek felkelni otthon, elfog a nosztalgia érzés. Valahol még nem költöztem el lélekben, egy kis darabom még otthon lakik. Bár egyre jobban elszakadok már. Örülnék neki, ha hozzánk is többet jönnének látogatóba a család.


Anyósomék 15 km-re laknak és ha olyanok lennének, aludhatnánk ott is. De konkrétan úgy át alakították a házat, hogy éppen mondjuk tudnánk még hol aludni, de sosem ejtették ki a szájukon, hogy maradjunk estére is! Aztán most már annyira nem akarják, hogy véletlenül ott maradjunk gondolatban is kb., hogy a cuccainkat amik ott maradtak, kevés helyre hivatkozva kitették a garázsba. De mindent. Még a férjem bizonyítványait is a kezünkbe nyomták, hogy ez is csak legyen ott nálunk! Elfért bőven a szekrényben az a 3 db bizonyítvány, de azt se lássák...

Pedig én mondogattam a férjemnek, hogy én szívesen aludtam volna náluk, este kerti parti meg ilyenek, de hát... nincs ránk igény az anyjának. Az apjáékhoz is ritkán megyünk, de ott nem gond ha ott alszunk. Nagyon bántó a viselkedésük! Nekem apám sosem tenné ki a cuccaimat így ahogy ők csinálták... és nem is baja ha otthon alszunk. De ott szeretnek minket. Náluk meg nem.


Nálunk haverok nem egyszer aludtak pl. Nem zavartak ők sem. Nálunk aludhat bárki.

2020. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem anyuci szoknyájáról van szó szerintem se, ha me az együttöltött idő minőségéről. Mondjuk lehet hogy attól is függ hogy milyenek a szülők. Van hog, nagy a feszültség, akkor nem tudom elképzelni, de unokák miatt igen. Ha jó a kapcsolat akkor is. Anyu is "panaszkodik" néha hogy milyen régen látta testvéremet és most is csak beugrott, evett és már ment is. Persze úgy ugrik be ahogy ideje engedi mert sokat dolgozik. Van olyan időszak hogy hosszabb időt van ott, munkájától is függ. Ott nem alszik mert a közelben lakik és nem is lenne hely. Tehát ha esztek és isztok és utána már senkinek sincs kedve vezetni (ha pedig alkoholt iszol nem is tudsz), akkor nincs benne semmi. Én nagyon messzi lakok ezért nem is beszéltem magamról, én természetesen ott alszok.
2020. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!