Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Baratom anyukaja nehezen...

Baratom anyukaja nehezen viseli, hogy en vagyok az elso no mar az eleteben, mert felnott ferfi lett. Tippek?

Figyelt kérdés
Velem rendes,segitokesz a no! Nem bant! De idegileg teljesen szetment miota a fianak a szerelme es annak kerese elsobbrendu mint o. Gyakran akart harmaddikkent velunk lenni. Engem nem furt! Csak depresszios feltekeny. Nincs egyedul az asszony es nem idos.

2020. jan. 12. 15:05
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Te vagy szanalmas h nem tudnad elengedni a fiad ha lenne. De nincs,szegenynek jobb is igy.. Ki lenne bukva az anyja h nem o az elso no a fia eleteben. Miert kibe legyen fulig szerelmes?? Az anyukajaba ???? Na ne mar.. Nagyon elkeseredett edesanyanak kell lenni ahhoz.
2020. febr. 18. 20:15
 22/28 anonim ***** válasza:
Annyira fel lehet téged ismerni a stílusodról. Ez már az egymilliomodik hasonló kérdésed, eddig mindenki elmondta, hogy te vagy a nem normális. Mégis mit vársz? Ügyesen elidegeníted a pasid a családjától, gratulálunk. Ez megfelelő válasz számodra?
2020. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

👌 Szoval a nalam sokkal jobb (de senki se tokeletes persze hisz csak az anyosok tokeletesek....csak ok)-az a baratno: lesi anyos kivansagait, kozos programokat szervez, azt csinalja amit anyos mondd. Sose szidja.

Miert nem eleg egymast tisztelni? Miert mindig csak az anyos az etalon. Miert veti ram minden anyos magat h mit kepzelek amiert nem pattogok ugy ahogy anyos futyul. Es miert is baj h parom velem tolti a hetvegeket is, es nem a szulokkel? Tehat kigyosag elmaras a baratnotol hogy:

-a parjanak szol hogy vele csinaljon programot ne kozosen

-igazodok bizonyos dolgokhoz de a ketten toltott ido szent

-mindig szolok ha nem tetszik valami

-nem huzom meg magam mert en is ember vagyok nem csak anyos

-es tisztelem a korulottem levoket.


Elmarom? Mivel azzal hogy velem el es az anyja belerokkant hogy elkoltozott ?? Ez az egyetlen bunom. Tehetek en arrol hogy szinte megorult mert megtudta hogy a fia sose lesz tobbe vele 1 haztartasban.


Kerlek tragar sertegetes nelkul aruld el elmaras ez vagy csak anyos vagy.. fius anyuka akinek minden masik no kigyo csak o a pillango.

Lehetne sertegetes nelkul kulturaltan velemenyt formalni ?? Most annyira nem serto..de lehetne normalisan. Ugyanis Semmivel se adtam okot a mocskolodasra.

2020. febr. 18. 23:44
 24/28 A kérdező kommentje:
Hogy atlathatobb legyen: az anyja orvoshoz jar es rendszeresen sirogorcsot kap mert a fia nekem ir es nem neki, nekem szol eloszor ha esemeny van, nem neki. Es egy parkban bogott es kiabalt,ugy szedtek ossze. Majd felemelte a hangjat a fiara es ram hogy En neveltelek fel es sirt. Azert mert nem hivta fel hanem engem hivott valami utan. Akkor mirol beszelunk...
2020. febr. 18. 23:48
 25/28 A kérdező kommentje:
Sajnos nem irtam le ezeket igy ugy tunt en reagalom tul. Szokott sirni es raformed a fiara h en szultelek etettelek.. A parom meg semmit se szol teljesen kizarja ezeket. Sms eket ir neki (mar ritkan de mindig ugyanazt) hogy miert nem szamol be az eletunkrol miert nem visszuk magunkkal. (Apos viszi mindenhova jol megvannak megis ez megy) Aztan "miert nem mondod el mi van veletek valami csak van". Aztan parom ugyanugy nem mondd el semmit mert bocs de..a privi ugyeinket nem a szuleinkkel vesezzuk ki. Es nekem annyi a bunom h kikeszitett majdnem a helyzet,nem anyos de aztan a parom szep lassan kizarta a kis eletunkbol mert: fenn irtam hogy eroszakosan viselkedett zaklato volt mar majdnem.
2020. febr. 18. 23:54
 26/28 anonim ***** válasza:

Hány éves a férfi?

Anyukának megvolt szokva h sokat voltak együtt és nehéz róla leszakadni. Néha szervezzetek együtt családi programot de ennyi.

Felnőttek vagytok nem ovisok. Majd kiheveri.

2020. febr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
27 lesz! Koszi :) mar evek ota velem el ketten. Az anyukaja dokihoz jar, mar lassan miatta en is.. az anyja sir meg raformed h o szulte. Semmit sem ert el mert a fia pont emiatt az ijeszto viselkedes miatt a parom jobban "leszakadt" rola mint az atlag. Tehat nem keresi nem ir neki nem hivja. Mert az anyja X ido utan ugyis felhivja. Igy erte el h nincs ez naponta se 2 naponta. De akarmikor beszelnek az anyja szandekosan szenved elotte hogy MI nem vagyunk veluk kb bizalmi viszonyban. Elfogadott h en vagyok ez az elet rendje. Nem vagyok nagykepu ha nem en lennek..nyilvan egy masik baratno lenne ha nem is ismerne. Nem a szemelyemmel van baja hanem h a NŐ nem ő. Karotnyelt lett pedig jobb lenne vidamnak latni. De beteges amit akar a fiatol. A fia meg nem akarja es nem is ugrik neki. Anyos meg bele betegedett.
2020. febr. 19. 07:51
 28/28 A kérdező kommentje:
A kozos programok amiken en tenyleg egy kulturalt nokent viselkedek, utana: otthon napokig regeneralodok egy vacsora utan..mert anyos kozeleben faradt leszek szomoru es elveszi az energiam azzal a halott nezessel+beszeddel ami mindenkije fele olyan tehat nem miattam. Illetve remalmaim vannak. A fejem 2 napig faj es kozos este utan. Karacsony utan lazasan fekudtem nem tudtam enni. Ugy erzem energiavampir. A fiaval se az a vigyori cuki a ferjevel se stb stb stb szoval nem csak velem olyan. De meghallom..es szo szerint gyomoridegem lesz! Igy a kozos programokat inkabb csak parommal szervezem es a mazli hogy o se igenyli a csaladi progranokat. Neki eleg a latogatas. Az anyja meg velunk jonni Wellnessbe is!!! Hozna apost es hogy milyen jo 4en. Van meg 1 gyereke messzebb el.. ot folyton latogatja rendezkedik es amint szabit kap a fonoketol azonnal utaznak apossal es ott vannak. 12 honapbol 1et a masik gyerekenel el osszesitve. Nalam ez nem fer bele ha mi se lennenk most itt biztos elobb ugranek kutba mint 4 het veluk elni/ev.
2020. febr. 19. 07:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!