Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek miért nem eszik a...

Szerintetek miért nem eszik a barátom anyukája a főztömből?

Figyelt kérdés

Még nem élünk együtt a barátommal csak néha ott vagyok. Ritkán főzök náluk, de ha igen akkor anyukája nem nagyon eszik belőle. Érdekesség még, hogy a nagyobbik lánya (aki szintén otthon lakik még) főztjéből se eszik.

Vagy összedob valami mást is, vagy kétszer eszik a levesből, amit ő csinált vagy valami. Amúgy jó a kapcsolatunk, de ez kicsit érdekes. Nem vagyok valami konyhatündér amúgy, de most a legutóbbi kaja egész jól sikerült, mindenki evett belőle, és mindenkinek ízlett.

Jah és olyan is volt, hogy már előző nap főztük a kaját a barátommal, mézes-mustáros csirke csíkokat, és másnapra is azt ettünk, ezért feltettük az egészet a gázra megmelegíteni, és amíg nem voltam ott, anyukája úgy találta, hogy kevés benne a lé, ezért tett még bele vizet meg mustárt. Aztán ezt mondta is, amúgy tök normálisan, úgyhogy nem csinálok belőle gondot, csak nem értem, hogy miért csinálja. Szerintetek?

22/L


2019. júl. 26. 14:29
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Jah amúgy a "mindenki evett belőle" részt úgy értettem természetesen, hogy anyukáján kívül.
2019. júl. 26. 14:31
 2/33 anonim ***** válasza:
45%

Mi lenne ha megkérdeznéd, hogy miért nem eszik?


"anyukája úgy találta, hogy kevés benne a lé, ezért tett még bele vizet meg mustárt. Aztán ezt mondta is, amúgy tök normálisan, úgyhogy nem csinálok belőle gondot, csak nem értem, hogy miért csinálja. " - ott a válasz, úgy gondolta, hogy le fog égni, ha nem önt alá egy kis vizet, a mustárt meg gondolom azért tette hozzá, hogy ne higítsa fel az ízvilágot.

2019. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%
Ha te nem tudod a választ mi honnét szívjuk ki?
2019. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem szimplán hatalmi harc, bár gondolom ezt te is érzed azért tetted fel a kérdést.

Nem eszik belőle hát nem eszik .éljen levesen akkor, eddig élvezte hogy ő gondoskodik a kisfiáról, most nehéz látnia hogy egy gyerek,mert a szemében az vagy,teszi ezt, így hát dacol ő is mint egy nagy gyerek.

Nyilván apja ilyeneket nem érez, az ő feladatát nem veszed el, de ha lehet kimennél pl fát vágni, vagy autót szerelni most mondtam egy példát csak ,akkor ő is ugorna arra hogy ezt nem így kell, ő jobban tudja.

Nem mondom hogy normális viselkedés csak van magyarázat, sok anyuka nehezen viseli ha párt talál a fia, nem véletlenül van a sok anyós probléma.

2019. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Miután azt irod, a lánya főztjéből se eszik, nem veled van a probléma. Nálunk pl a húgom az, aki csak a6t eszi meg, amit ő főzött. Vannak ilyen emberek
2019. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak nem akarja megenni előletek.
2019. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
40%

Azert mert féltékeny. Ezt tök komolyan mondom. Anyósom is ilyen. Nem vagyok anyós gyűlölő, kedvelem is az enyém, de pont ugyanezt csinálja.


Azért nem eszik, mert ha finom es ízlik neki, be kéne ismernie, hogy nem csak ő főz finoman, hanem más is. Másnak a főztje is ízlik a férjének és a gyerekeinek, nem csak a "mama főztje". Ennyi az oka.


Hogy miert tett bele még dolgokat a kajatokba? Vagy tényleg annyira kevés volt a szaft h félt h leég.. Vaaagy pedig csak szimplán így akart "beleszólni", hogy márpedig ő jobban tud főzni, jobban tudja mar ranezesrol is, hogy mit rontottal el.


Ez nem feltetlen azt jelenti h nem kedvel téged...plane h a lanyaval is ezt csinálja... Meg ugye engem is kedvel anyos es megis ezt csinálja velem is.. Egyszerűen csak nem akarja elismerni a tényt... Hogy nincsenek rautalva a csaladtagok, plusz akkor is ő a legjobb benne. Szimplán hatalmi kérdést csinal belole :D

2019. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
Finnyás, mint én. Én is kevés ember főztjét eszem meg, nagyon utálós vagyok.
2019. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
60%
Kérdezd meg a lányt. Szerintem.
2019. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%
Én agybajt kapok, ha valaki főz a konyhámban. Nem szeretem, és kész. Szívesen eszem bárki főztjét, csak ne nálam csinálja.
2019. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!