Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomnak van igaza?

Anyósomnak van igaza?

Figyelt kérdés

Anyósom állandóan beszólogat, hogy kiszolgáltatom magam a párommal, meg ha ilyen kényes vagyok már most (10 hetes vagyok), mi lesz később. Meg, hogy ők egész terhesség alatt kapáltak, a földeken szülték meg a gyereket, és mégis van 3 egészséges gyereke. Szerinte már most túlféltem a gyereket.


Igazából nem olyanokra kell gondolni, hogy ágyba hozza a reggelit, meg ugráltatom őt boltba.


Most pl hörgőgyulladásom van, és minden alkalommal ő viszi le a kutyát, hogy a hidegben ne legyen még nagyobb bajom. Pedig felváltva szoktuk.


Cipeli a nehezebb szatyrokat, én csak át ilyen teát, fűszereket, stb-t viszem, míg ő a húsokat, zöldségeket, meg minden nehezebb dolgot. De pl a tojást megint én viszem, mert ő fél, hogy összetöri, és nem nehéz.


A párom mellettem áll, mondja az anyjának, hogy ezeket akkoris megtenné, ha nem lennék terhes, mert nagyon beteg vagyok, 3 napja lázas vagyok, és fáj minden izmom, de csak mondja a hülyeségeit.


Vagy csak szerintem hülyeség, és tényleg én vagyok a kényes?


2020. jan. 12. 15:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Neked van igazad. Ez teljesen normális.

Nem is értem, szerinte neked kellene a nehezet cipelni? :D

2020. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy kényes, anyósodnak nincs igaza. Ez alap dolog, ha két ember szereti egymást, hogy ha az egyik beteg a másik segíti, ahol csak tudja. Pláne, hogy még terhes is vagy. Jó férjed van.
2020. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Semmi köze hozzá. Miért engeded, hogy belepofázzon a dolgaidba?
2020. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Zavarnám el melegebb éghajlara. Kérdezte valaki a véleményét?

Mondd mindenre azt, hogy Igaza van Mama. A tizedik ilyen után bekussol.

2020. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Max. a 20. század első felében szültek a nők a földeken. Ki veszi ezt be?
2020. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%

Szia! Honnan tud ezekrol? Kozel eltek?? Naponta van kapcsolat?

En HA terhes leszek 6 honapig nem mondom el senkinek paromon kivul. Megoldjuk h ne lassanak 4.honap utan 2-3 honapig aztan csak ha megszuletett.. de ez egy ingatag jovokep. Meg semmi nincs. Ezert irtam le neked.. miert tudnak a terhessegedrol :D uram isten. 6-7 honaposan raertel volNA!!


Paroddal naponta beszelnek? Mi kozuk ki viszi le a kutyat. Az a selytesem kozel eltek.. tul kozel. Nem szabad.

2020. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
12%
Még csak 10 hetes terhes vagy, de már kezdesz hisztis, lusta, mindenen kiakadó ősanyává változni. Mi lesz itt, ha meglesz a rajkó 😂 aztán majd csodálkozol, ha a "párod" keres olyan nőt, aki nincs elsárkányosodva.
2020. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Az anyósod korabeliek már nem igen kapáltak és szültek a földeken. 1 generációt tévedett.


Amikor nem voltam terhes is a férjem cipelte a nehéz dolgokat.

Ha nem vagyok beteg, akkor is van, hogy ő főz, vásárol, sétáltatja a kutyát.

Minden reggel ágyba hozza a kávét, mert ő hamarabb kimászik.


Természetesen én is mindent megcsinálok és kölcsönösen segítjük egymást.

Szóval anyósodnak nincs igaza. De akkor se lenne túl sok beleszólása, ha tényleg kiszolgálna a párod.

2020. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem engedem neki, amúgy nem sok mindent mondunk el neki, csak most pont megkért, hogy vigyük el őt is boltba, mikor mondta neki a férjem, hogy nem tudunk átmenni, mert beteg vagyok és boltba kell mennünk.


Aztán a bolt után feljött, hozott nekem húslevest, és akkor mondtam a férjemnek, hogy legyen kedves levinni a kutyát, mert be fog pisilni. És ekkor kérdezte, hogy de a délutáni séta nem a tiéd?

2020. jan. 12. 16:05
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Amikor ezt megkérdezte, akkor annyit kellett volna válaszolni, hogy nem.
2020. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!