Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a hisztis vagy ez...

Én vagyok a hisztis vagy ez nemnormális?

Figyelt kérdés

Sajnos még egy-két évig az anyósom szomszédságában fogunk élni (egy telken). Az normális, hogy van olyan nap amikor 4,5x is átjön? Nem élet halál kérdés hanem hülyeségek, apróságok miatt. Párom szerint ez normális mert szinte vele élünk de engem zavar.

Tudom, hogy el kell költözni és el is fogunk.. Csak érdeklődöm, h én fújom fel?


2020. jan. 13. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális. Engem is zavarna.
2020. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Így azt mondom normális.

De ha bele gondol az ember, hogy tényleg napont átjön 5ször, minden egyes nap. És pl ott is van minden nap 5ször 10percet. Azért saját anyámtól is sokalnám. Ha van valami jöjjön át, hívjon át, de szóljon előtte esetleg (pl mi van ha csinálunk valamit, vagy van jobb dolgunk is). Bár az én anyám nem ennyire kattant. Beszéltük egyszer hogy mellettük lenne eladó ház és mi lenne ha megvenném (csak poénkodtunk). Mondtam neki, hogy át járhatnál mindíg, ő meg mondta hogy menne a nyavaja. Ha nincs dolga vagy én nem akarok semmit minek járkáljon?? Éljek az életemet. De azért jogos. Mamám kert szomszédunk volt, ő is ha úgy volt telefonált és átjött, de ő se járt át minden nap, heti egyszer ha jött át beszélgetni vagy unokázni. Meg inkább mi (unokák) mentünk át.

2020. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy egy telken vagyunk és közös udvar de én is akkor megyek ha kell valami vagy bármi. Illetve kopogok és ha nem mondja h gyere vagy tessék akkor nem megyek. Na most ő 10 ből minimum 5x úgy jön, hogy kopog és jön.

2 hetente van ezen vita a párommal már tegnap nagyon kiborultam,mert olyan érzésem van mintha átjáró ház lenne a ház.

2020. jan. 13. 14:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Megszokás kérdése.

Anyósod így nőtt fel. Gondolom abban a házban régen is lakott valaki, tán az ő anyja/anyósa, és ők így jártak át egymáshoz.

Az lenne a jó, ha a férjed finoman tudná neki jelezni, hogy te jobban meg akarod tartani a privát szféra határát.

Amúgy, ha nem beleszólogatós, akkor próbáld nem felhúzni magad rajta.

2020. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 kovpet ***** válasza:
100%

"kopog és jön"


Zárd az ajtót...

2020. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem normális, de gondolhattad hogy ez lesz.

Szerintem szülj is még oda egy-két gyereket, mint a legtöbb hasonló cipőben járó kérdező, és majd csodálkozz rajta te is hogy nem akar majd a párod elköltözni.


Én a helyedben oda se mentem volna, mindegy milyen rossz helyzetben vagyok. Inkább fizetném az albérletet.

Ez csak rosszabb lesz.

2020. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Egy lépcsőhazban laktunk. Napi 4-5* jott, vagy egyszer de nekem az is sok volt. Mert mi is mentunk "kotelezoen at hozzajuk". O is kopogott vagy nem es csak jott.

A kovetkezot csinaltam. Megmondtam a paromnak, hogy engem zavar es bar szeretem az edesanyjat, en itthon dolgozok, hazimunkazok vagy epp csak filmet neznek, ennek es nem feltetlenul vagyok tarsasagra stb. Ezert ha valahogy nem tisztazza vele, hogy nem kell ennyiszer jonni es csak ugy benyitni, ha ki se szolok, akkor otthon kizarolag felpuceran vagy melltartoba esetleg tangabugyiban fogok flangalni es ugy ajtotnyitni vagy szandekosan gyors lefekszem az agyra puceran es amikor a mama bejon mimelem az ebredest majd puceran odamegyek es adok puszit es mondom de jot onkielegitettem elalvas elott vagy hogy azt hittem a parom jon es vegre lesz franciazas.


Hogy hogy nem tobbet nem jott keretlenul az anyosom. Mindig kopogott, ha nem mondtam szabad, akkor elment. Nem ereztette velem sose, de en se, hogy ez "gond" volt. Ha beengedtem vagy mi mentunk hozza mindig udvarias es kedves voltam tovabbra is. De ha nem igy tortent volna bizisten egy szal csocsben nyitottam volna ajtot.

2020. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. #7 jót nevettem :) Lehet alkalmazni fogom ha egyszer rám nyit, lehet utána talán kapcsol.
2020. jan. 13. 16:37
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es! Visítok!

🤣🤣

2020. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 ez oriasi! Jo fej lehetsz tetszik a hozzaallasod :) de akkor gondolom elkoltoztetek. Hohhoo nalunk is lett volna pont 1 elado lakas anyoseke mellett es nagyon nyomtak. De nem vagyok idiota nem mentem bele, parom se..
2020. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!