Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Külföldön élök szerintetek ez...

Külföldön élök szerintetek ez normális találkozàsi mennyiség?

Figyelt kérdés

Anyòsom apòsom nyugdijba ment.Eddig évente 2-3 szor jöttek ki 1-2 hétre amit bevallok h nekem az is hosszù volt.

5 hete mentek el,februárban akarnak jönni megint 2 hétre...

de nekem ez tùlzás.Most van idejük jönni,tovább is maradhatnak hiszen nem kell szabadsággal játszani.

Engem a frász kerülhet màr most mi lesz itt.


A férjem nem igazàn ért meg hiszen a szülei akkor jönnek amikor akarnak.Hàt nem tudom...

Félek h ràmegy a hàzasságunk.Megértem hogy a szülei de beteg dolognak tartom azt h havonta ,2 havonta hetekre kijöjjenek.

Egyebkent mi is jàrunk haza.Nem értem mi ez az ùj ôrület😱


2020. jan. 16. 11:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Pedig mást nem tudsz tenni.


Vagy a sarkadra állsz és közlöd, hogy attől még, hogy a szülei nem kell ingyen nyaraltatni őket 2 havonta, mert ez mind fizikailag, mind anyagilag megterhelő a számotokra, és 2 hétig konkrétan megfulladsz 4 emberrel egy 2 szobás kis lyukban.


Vagy elviseled.

2020. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez nekem se férne bele. Írták többen, hogy beszélj a férjeddel. Azt írtad, megtetted, de nem érti, mi bajod. Erre csak azt mondom, hogy ez jobb nem lesz akkor, ha szerinte ezzel minden oké, mert a szülei.

Szerintem még egyszer marha komolyan beszélj vele, mert ez egy olyan életmódot eredményez, ami Neked baromira nem felel meg, és nem így szeretnéd élni az életedet. Ha nem érti meg, én gondolkoznék azon, hogy jó ember van-e mellettem. (Nekem mondjuk szent a magánszféra.)

2020. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez több mint túlzás!

Nagyfokú tapintatlanságra vall a szülők viselkedése, le kell őket állítani sürgősen, az egészséged és a házasságod érdekében.

2020. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Hiaba fenyitettem be ugymond o akkor sem tesz semmit.

Gondoltam a valasra is de vicc h ilyen miatt valljak el de viszont nyelni sem vagyok koteles.

2020. jan. 16. 11:59
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elottem szolokkal. Ha a ferjed ennyire ertetlen es egyaltalan nem tart teged tiszteletben, akkor elmennek arra az idore egy panzioba vagy akar egy hostelbe, ok meg oldjak meg otthon az eletet. Heteket hivatlanul vendegeskedni egy kis lakasban eleg nagy pofatlansag, plane hogy meg munka is van veluk. Megertem hogy szulok meg kulfold meg minden, de akkor ha ennyit akarnak talalkozni, menjenek el egy hotelba addig es ugy programozzanak, ne a ti eleteteket zuzzak szet.
2020. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

"Gondoltam a valasra is de vicc h ilyen miatt valljak el"


Na igen, de az "ilyen", ami miatt elválnál, lényegében egy olyan jelenség, hogy a férjed szarik arra, hogy Te rosszul érzed Magad egy adott, rendszeresen ismétlődő élethelyzetben. És neki ez belefér, hogy a felesége szarul érzi magát, és a férjed nem tesz semmit, pedig tehetne.

Így azért már nem "csak" az a válás.

2020. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vicces ilyen miatt elválni, de igazából nem azért válsz el, mert a szülei túl sokat vannak nálatok, hanem azért, mert a férjed konkrétan szarik az igényeidre, és a szüleit helyezi előtérbe veled szemben.


Ez pedig jobb, hogy kiderült most, mint 2 gyerek után.

2020. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg azon van hogy a férjednek mi a fontosabb. Az en párom be nem engedné a szüleit hozzánk 1-2 hetekre (!!), főleg ha én sem szeretném. Nekem ez alap hogy megbeszéljük egymassal ezeket es közösen döntünk. Pedig az en páromnak sok rokonja van ám es mindegyikkel tartja a kapcsolatot.
2020. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
94%
Miután a férjed sza..k arra hogy te mit akarsz, én tuti úgy viselkednék anyósékkel hogy érezzék nem szívesen látott vendégek. Ha a férjed pampog megmondod hogy a te anyád, viseld el, nekem elegem van abból hogy mindig itt vannak, menjenek haza, nem látom szívesen. Ennyi.
2020. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
A férjed szarik rád és az érzéseidre. Lefogadom, hogy ez nem csak ebben a kérdésben mutatkozik meg. Erre fog rámenni a házasságotok, nem a látogatásokra.
2020. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!