Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Külföldön élök szerintetek ez...

Külföldön élök szerintetek ez normális találkozàsi mennyiség?

Figyelt kérdés

Anyòsom apòsom nyugdijba ment.Eddig évente 2-3 szor jöttek ki 1-2 hétre amit bevallok h nekem az is hosszù volt.

5 hete mentek el,februárban akarnak jönni megint 2 hétre...

de nekem ez tùlzás.Most van idejük jönni,tovább is maradhatnak hiszen nem kell szabadsággal játszani.

Engem a frász kerülhet màr most mi lesz itt.


A férjem nem igazàn ért meg hiszen a szülei akkor jönnek amikor akarnak.Hàt nem tudom...

Félek h ràmegy a hàzasságunk.Megértem hogy a szülei de beteg dolognak tartom azt h havonta ,2 havonta hetekre kijöjjenek.

Egyebkent mi is jàrunk haza.Nem értem mi ez az ùj ôrület😱


2020. jan. 16. 11:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
62%

Akkor viszont lehet, hogy a férjed jobban élvezi az ő társaságukat mint a tiédet?

Szívesebben van velük mint veled?

Mert akkor nincs mit tenni, mint elfogadni a helyzetet vagy lelépni.

2020. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Ferjem is unja h hurcolgatni kell öket.de nem meri megmondani nekik szerintem.

Amikor nincsenek itt megértö es mindig azt mondja valtozas lesz

De amint beszelnek vagy ittvannak teljesen a hatalmukba keritik.

Az anyja egyebkent jol tudja manipulalni,hiaba probalom felnyitni a szemet...Ö biztos nem.

Atlatok a kis dolgain,a celozgatasain.Engem nem tud ravenni arra amit akar.

Tök jo minden addig amig ök nem kerülnek kepbe.Teljesen megvaltozik a hatasukra

2020. jan. 17. 12:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!