Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Külföldön élök szerintetek ez...

Külföldön élök szerintetek ez normális találkozàsi mennyiség?

Figyelt kérdés

Anyòsom apòsom nyugdijba ment.Eddig évente 2-3 szor jöttek ki 1-2 hétre amit bevallok h nekem az is hosszù volt.

5 hete mentek el,februárban akarnak jönni megint 2 hétre...

de nekem ez tùlzás.Most van idejük jönni,tovább is maradhatnak hiszen nem kell szabadsággal játszani.

Engem a frász kerülhet màr most mi lesz itt.


A férjem nem igazàn ért meg hiszen a szülei akkor jönnek amikor akarnak.Hàt nem tudom...

Félek h ràmegy a hàzasságunk.Megértem hogy a szülei de beteg dolognak tartom azt h havonta ,2 havonta hetekre kijöjjenek.

Egyebkent mi is jàrunk haza.Nem értem mi ez az ùj ôrület😱


2020. jan. 16. 11:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
93%
A férjed a szüleid papucsa, veled szemben meg királynak érzi magát. Nekem ez már bőven elég lenne a váláshoz.
2020. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Úristen én ebben a helyzetben meg is bolondulnék. Sajnállak nagyon. :(
2020. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ha jönnek a mamáék, akkor szépen szólsz a férjének, hogy keressen nekik külön szállást.
2020. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
91%

Szegeny, nagyon sajnallak!

El sem merem kepzelni, milyen az együttlet két tapintatlan, zsarnok öreggel.


Allj a sarkadra, legyel Te a Domina!


Ha legközelebb bejelentik, hogy jönnek, akkor megmondod, hogy NEM.

Valamikor ugyis konfrontalodni kell ezzel. Igy legalabb megismerik a Te allaspontod es Te is a ferjedet. Ha nem all ki melletted, akkor inkabb a szakitas, mint a türes.

Egy evben 1 talalkozas untig eleg.

2020. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
85%
Én megmondanám, hogy ugráljon a saját szülei körül, én addig elmegyek egyedül wellnessezni, mert ehhez többet nem asszisztálok. Vagy ha azt nem engedhetem meg magamnak, akkor arra a kis időre odacuccolok a barátnőmhöz.
2020. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
82%

1. Leulnek es elbeszelgetnek errol a ferjemmel h evi 3x 1 het a maximum

Mert kicsi a lakas mert sokba kerulnek mert anyamek sem jonnek tobbet mert...


2. Legkozelebb ja megis jonnek idon belul egyszeruen ignoralnam oket. Ha kaja kell fozzenek, ha tiszta ruha mossanak, ha tisztasag takarithatnak. De a lakast ugy hagyjak el h feltakaritatsz veluk.


3. Ha ez sem segit arra is idore kiveszel egy szobat es oda koltozol.


4. Valas

2020. jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális!

De ha valaki nem mondja meg nekik, hogy titeket zavarnak, akkor lehet, hogy nem is tudják. Mikor férjednek mondják, hogy jönnek, lehet ő úgy reagál, hogy persze, gyertek, semmi gond.

Meg kell mondani nekik mikor bejelentkeznek, hogy "ne gyertek, mert nekünk most nem megfelelő majd június végén jöhettek".

Biztos lesz sértődés és biztos, hogy a hibás is te leszel, de ha a férjed nem férfi, akkor legyél te az!

2020. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,igazad van.

De sokat gondolkodok ezen es amit irsz azzal a baj h en egy ferfira vagyom.Sot!ahogy a ferjem ismerem tuti ram haragszik meg h megbantottam a szuleit.Es ennek a vege is az lenne h szepen lassan tonkremegy a hazassag.

Mindenki intezze el a sajat szuleit az lenne a normalis.

Es meg ha en is mondnam meg h ne jojjenek pont le fogjak szarni h en mit mondtam.

Az h nem erünk ra?ök teljesen ugy fogjak fel h nincs gyerek akkor nincs semmi dolgunk.Szerintük.

Bar tenyleg le kell ülnöm a ferjmmel vagy nekem kell nyomatekositani par szabalyt.Az h mi sül ki belöle?

Igy is ugyis tönkremegyek ha igy marad.

Igazandibol nem veszitek semmit ha belegondolok.

2020. jan. 17. 11:30
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem írtál, hogy mért szeretnek ennyire nálatok?

Talán, ha nem lenne ennyire jó nekik nálatok akkor ritkábban mennének.

A kényelmükbe kellene egy kicsit belezavarni, de úgy, hogy ne tudjanak megsértődni.

Pl. ha ott vannak a 2. naptól mondd, hogy nem érzed jól magad, szédülsz vagy a gyomrod vagy valami olyan, amitől még mehetsz dolgozni, de ha hazaérsz, akkor sűrű bocsánatkérések közepette menj be a halóba és ne is gyere ki onnan.

Vagy ki lehetne cserélni az ágyukat valami jó kényelmetlenre. Abba csak nem szólhatnak bele, ha bútort akarsz cserélni.

De pl. ha van gyerekes barátnőd, vigyázz a gyerekre délutánonként, legyen nagy ricsaj és rendetlenség.

Esetleg hívj barátnőket, akik nem beszélnek magyarul és beszéljetek jó sokat. /ha ismerik a nyelvet, akkor ez nem jó/.

Valami ilyesmiket találj ki és mindig kérdezd, hogy ugye nem probléma, hogy ne sértődjenek meg rád, de a nyugalmuk, a kényelmük ne legyen meg.

2020. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Minden hova hurcolja öket a ferjem,vasarolgatni,programok,kirandulas...

Ferjem a soför lehet iszogatni,lazitani.Szoval ezt elvezik sztem

2020. jan. 17. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!