Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki az első egy férfi életében?

Ki az első egy férfi életében?

Figyelt kérdés

Egy férfi életében ki az első a család vagy a barátnő??

Kötelessége mindig segíteni a szüleinek félre dobva a barátnőjét?

Mit gondoltok erről a viselkedésről?


2020. jan. 19. 19:49
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
88%

#32

Csakhogy egy "felnőtt ember" nem otthon lakik és nem a szülei tartják el.

Nyilván a hetente levágott disznót nem a család zabálja fel, hanem ebből élnek, vagy ebből iskoláztatják azt a felnőtt embert.

Majd ha ez az állapot változik, akkor lép életbe a B terv, a barátnővel összeköltözve, később feleséggel, saját családdal. De tisztességes szülőket, tisztességes ember utána is segít, a lehetőségei szerint.


Kérdező!

Attól még hogy tanultok, lehetne összeköltözni, nagyon sokan csinálják.

2020. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
94%

Milyen hülyeség ez a sorszámozás?

Ez nem orvosi rendelő, hogy sorszám szerint következnek a szereplők!

Mindkettőtöknek más a státusza és abban a státuszban ő az első és az egyetlen.

Te nem lehetsz az anyja, az anyja meg nem lehet a barátnője, mindkettőtök szorosan hozzátartozik, csak másképp.

Az egyensúly megtartása a fontos, nem a hatalmi harcokra pazarolt energia.

Az viszont tény, hogy olyan férfi nincs, vagy roppant kevés, aki a tizenéves korában megismert lánnyal élte le az életét, viszont az anyja illetve a szülei a haláláig az anyja, illetve a szülei maradnak.

Ez tény kedves Kérdező, pedig nagyjából akkor leszek anyós, amikor te!:)

2020. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk is nagyon sokáig ezt ment. Aztán az esküvő után teljesen megváltozott, majd a gyerek születése után még jobban. De nem csak ők, a szülők is. Nekik is leesett, ahogy egyre komolyabb lett a kapcsolatunk, hogy nem kell annyiszor hívni a fiúkat.


A másik, hogy a legtöbbször én is mentem vele. Te miért nem mész a disznóvágásra? Egy plusz segítségnek biztos örülnének.

2020. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok reakciót, akik azt hiszik hogy a 10en evesek nem maradnak egyutt a szuleim 16 eves koruk ota egyutt vannak 3 gyermekuk van 25 eve boldog hazasok, vannak meg olyan emberek mint régen, mi is ilyen eletbs nottunk meg fel hala istennek.

masreszt nem vonom ki magam a csaladbol mert sot nagyon is benne vagyok csak van amikor a szulei eleg furcsan viselkednek velem szembe de ez mar megint mas story (nem kerultem meg veluk osszetuzesbe)

2020. jan. 19. 22:52
 35/48 A kérdező kommentje:

Sajnos az edesapja meg az edesanyja nincs mar egyutt es az apukaja folyton iszik ami miatt eleg agressziv meg folyton ordibal es sajnos nem birom hogyha az indulatabol en is kapok.Edesapamnak agydaganata van es neki is van ilyen viselkedési hullamai mikir egyszer normalis egyszer meg meggagyul....nem szeretem de muszaj elviselnem es pont eleg ez most nekem.

Masreszt meg meghagyom neki a teret nem szeretnek folyton a nyakán lógni.

2020. jan. 19. 22:56
 36/48 anonim ***** válasza:
21%
Nem olvastam vegig ezt a sok sz$#@rt kommentet. Erdekes kerdes hisz total evidens..hogy ha KOMOLY a kapcsolat TE vagy (neked kellene lenned....) Az elsodleges(nek)! Igen irogat a sok beteg agyhalott fius anyuka aki tonkretenne a fia eletet es mergezne magat azzal hogy raakaszkodik de elotte gondolja at OT IS KIBORITANA HA A PARJA ANYJA RAJUK SZALLNA? ezt gondolja at minden..fius anyuka. Hogy orulne ha a kiafia nagyanyja nem hagya ot+a ferjet. Kerdezo ezt elcseszted, keress egy ferfit. Nincs keso! Pusssz :)
2020. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
14%
De azert elgondolkoztam mennyi beteg ember van. Pl a parod. Ahol nem vagy fontos csak hitegeted magad ott ne maradj. Mennek a szep napjaid a jo edes f ba! Menekulj. Nalunk olyan 1x se volt hogy ne vettuk volna azonnal elore egymas kereset. Siman barmit lemondtunk egymas miatt!
2020. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
8%
A csaladommal élek jelenleg. Vagyis a szuleimmel. De attól még a párom az igazi családom, én választottam őt és ő is engem. Ha választanom kellene közülük a páromat választanám.
2020. jan. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
48%

3 éves "kapcsolat". Tini szerelemből, és már "megjártátok a poklok poklát"... Ti most 20 évesen mindent másképp láttok. Főleg te a színes köd miatt. Azt írod az apukája rendszeresen iszik. Egy alkohlista nem vág hetente disznót, bár itt a hetente gondolom költői túlzás. Elvált szülők gyereke, gondolom egyke is. Szóval ha valamelyik szülőjének segítségre van szüksége, akkor evidens, hogy őt hívják fel. Nagyon ki akarod sajátítani magadnak. Elhiszem, hogy rossz, hogy suli után, hétvégén nem veled van, nem lógtok egymáson, de hidd el, hogy neki sem könnyű. Gondolom ő is szívesebben ülne veled egy moziban, mint, hogy hurkát töltsön az apjával, vagy az anyja rigolyáit teljesítse. Őt is értsd meg. Majd eljön az idő az életében, amikor Te leszel neki a legfontosabb, aztán amikor lesz gyereked, akkor pedig ő lesz a legfontosabb személy az életében. Fordíts meg a szituációt. Gondolj bele, hogy tervezel menni a barátodhoz. Már indulnál, mikor szólnak a szüleid, hogy figyi lányom ne menj el, mert segítened kellene itthon a szőlőben pl. Na ilyenkor te mit csinálnál? Nyilván maradsz otthon, de attól még a barátod átmehet. Menj át te is hozzájuk néha és ne vágj pofákat, hogy megint ott kell lenni és dolgozni.

Amúgy megsúgom, ha ennyire birtokolni akarod a fiút, akkor előbb-utóbb ott hagy téged.

2020. jan. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
94%
Az az első egy férfi életében aki fontos neki.
2020. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!