Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a szemét aki ilyet...

Én vagyok a szemét aki ilyet mer tenni?

Figyelt kérdés
Drága anyósom akivel amúgy nem rossz a viszonyom közös telken élünk. Igen tudom el kell költözni és el is fogunk amint összejön a pénz. Én amikor otthon edzek, pihenek akkor bezárom az ajtót mert nem szeretem ha rám nyitják az ajtót. Márpedig anyós bevett szokása néha, hogy kopog és jön és én ezt nem szeretem. Most is így történt, h pihentem egész délután egyedül voltam és bezártam az ajtót. Nemrég kopogott és nyitotta is volna az ajtót. Majd később felhivott, h hogy bezárkoztam 🙄 Mondtam hogy azért mert aludtam na mindegy. Képes volt felhivni a férjem h a drága feleséged zárja ELŐLE a házat és h ez náluk nem szokás 😀 Szerintetek? Ez tényleg gáz?
2020. febr. 2. 19:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%

Már miért ne zárná be az ajtót valaki?

Tán nyitva kéne hagyni, hogy bárki bejárhasson? Vagy ezt hogy képzeli?

2020. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nemtudom,állítólag ő úgy érzi, hogy előle zárom be. Igen, előle is és csak azért mert nem szeretem a meglepit, hogy bárki rám ront kipogas nélkül. Ennyi. Lehet ez a anyós, tesó, az én anyum bárki.
2020. febr. 2. 20:40
 13/33 anonim ***** válasza:
94%
Zárd csak be, jól csinálod. Mifelénk muszáj is, különben csak úgy besurrannak a cigányok, aztán viszlát aranyékszer meg készpénz.
2020. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%
Még szép, hogy bezárod. Jöhet bármikor egy betörő, házaló árus, bárki.
2020. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akkor nem érzem magam gonosznak 😀
2020. febr. 2. 21:13
 16/33 anonim ***** válasza:
97%
Be is KELL zárni a mai világban!
2020. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
94%
Ha átengedték lakhatásra azt a házat, akkor jogod van magadra zárni. Albérlőhöz se ronthat be csak úgy, akkor 2 felnőtt rokont tudni kéne tiszteletben tartani. Jógázhatsz, főzhetsz, de a kádban is fekhetsz, mikor egyedül vagy otthon. Utóbbi esetben bemegy a fürdőbe és a kád szélére ülve cseveg egy kört veled? Ezt lehet így konkrét példával erősíthetné benne a férjed. A drága felesége egyedül szeret fürdeni, ezt talán megértené. :)
2020. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
94%
Anyósod nyilván nem tudja, mi az a tapintat. Valamikor említsd meg neki, hogy úrinő kérés/hívás nélkül nem megy be mások által lakott lakrészbe.
2020. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nagyon sok a szabadidőtök, főleg anyósodnak, hogy ilyenekre ráértek, és irigyellek titeket érte. :'D

De egyébként megértelek, ismerős számomra is ez, amikor valaki kopog, de azzal a lendülettel már nyitja is az ajtót és jön befelé, bizony kellemetlen tud lenni. :D

Soha nem is értettem, én azért kopogok, hogy tudjam, hogy szabad e bemenni, vagy sem... de ezek szerint másoknak ez csak ilyen előrejelzés, hogy most be fognak menni, ha szabad, ha nem... :D

Én a férjed helyében biztos, hogy helyretettem volna anyóst, ha nekem ilyet előadna, első körben kiröhögném, utána meg megmondanám, hogy ha még egyszer felhív ilyen ökörséggel, akkor letiltom a számát. :D

2020. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
93%

Sosem fogom megérteni az olyan anyósokat,akik lakhatást biztosítanak a gyerekük és annak párja számára,és azt kihasználva ellenőrzés alatt tartják a fiatalokat. Nekem itt is ez jön le. Ha valakit beengedek a lakásomba,vagy jelen esetben egy másik lakásomba,akkor nagy vonalakban elmondom,hogy mit szeretnék,vagyis az elején letisztáznám a szabályokat,ês csak abban az esetben járkálnék át hozzájuk,ha nem életvitel szerűen használnák a lakást. De ehhez egy olyan meny vagy vő kellene,aki kb falat bontana.

Na mindegy is,szóval az ajtót zárd nyugodtan,mert velünk is történt olyan,hogy bementem bepakolni a mosógépbe,és mire kijöttem,egy részeg alak állt az előszobába. Egyedül voltam itthon az 5 éves kislányommal. Alig tudtam kitessékelni a lakásból.

2020. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!