Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a szemét aki ilyet...

Én vagyok a szemét aki ilyet mer tenni?

Figyelt kérdés
Drága anyósom akivel amúgy nem rossz a viszonyom közös telken élünk. Igen tudom el kell költözni és el is fogunk amint összejön a pénz. Én amikor otthon edzek, pihenek akkor bezárom az ajtót mert nem szeretem ha rám nyitják az ajtót. Márpedig anyós bevett szokása néha, hogy kopog és jön és én ezt nem szeretem. Most is így történt, h pihentem egész délután egyedül voltam és bezártam az ajtót. Nemrég kopogott és nyitotta is volna az ajtót. Majd később felhivott, h hogy bezárkoztam 🙄 Mondtam hogy azért mert aludtam na mindegy. Képes volt felhivni a férjem h a drága feleséged zárja ELŐLE a házat és h ez náluk nem szokás 😀 Szerintetek? Ez tényleg gáz?
2020. febr. 2. 19:30
1 2 3 4
 31/33 kovpet ***** válasza:
91%

"és h ez náluk nem szokás"


Nem is az ő ajtajukat zártad be...

2020. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Ő az a típus aki szereti ha minden úgy van ahogy azt ő megszokta és elképzelte. Ha valami mégsem úgy történik akkor azonnal látni rajta. Nem mondja de látni rajta h na ez nem tetszik neki.
2020. febr. 3. 14:37
 33/33 A kérdező kommentje:

Na most én ezeket a,, csendes hisztiket,, nem tudom kezelni.

Ezen kívül jól kijovunk szerencsére de ezekkel megtud fogni.

2020. febr. 3. 14:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!