Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ilyenkor mit kéne tennem?

Ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Anyós nagyon csúnyán beszél anyáról, persze csak a fiának amúgy nekem is csak jópofizik. Legutóbb egy olyan megjegyzést írt férjemnek hogy csináljon egy hintaszéket az anyósának, hogy nyáron kibírjon ülni kötni, jó lesz szélkakasnak másra úgy sem jó. Mikor ezt megláttam nagyon dühös lettem de nem szóltam még.

Igazából meg is lepődtem mert soha egy rossz szót nem szólt pedig lett volna miért. A dolog másik oldala pedig hogy épp ő az aki egy semmirekellő, dolgozni is csak azért jár hogy összeszedjen valakit aznapra. Anyától örököltem a házat, 80kmről jött vigyázni az unokájára míg ment a felújítás mert anyós aki 10 percre lakik 1 alkalommal se volt képes eljönni segíteni. Persze előtte 6 héten keresztül ide járt enni úgy hogy egy ft-ot sem adott. Mindig is az volt a célja hogy a fia vissza menjen hozzá (havonta leadta az egész fizetését) és én már ott is tartok hogy ha férjem nem állítsa le akkor mehet. Elegem van hogy megkeseríti az életemet nekem pedig tűrnöm kell. Tegnap is eljött ebédre (nem hívta senki) amíg én a konyhában főztem és szaladgáltam a gyerek után addig ő férjemmel átrendeztette a fél házat. Bejöttem és volt meglepetés de még ezért sem szóltam inkább utána vissza pakoltam egyedül. Egyszerűen nem tudom elhinni hogy ez velem történik. :(


2020. febr. 17. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Nyisd ki a szádat. A saját lakásodban rajtad kívül más nem rendezkedhet.

Ha pedig jön zabálni, akkor kettőtöknek teríts, ne háromra, és szépen üljetek le enni, hiába tátog ott. Amennyiben elkezdi előszedni a terítéket magának, tedd helyre, közöld vele, két emberre főztél, nem háromra.

2020. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%

Tűrnöd kell? Kell? Miért? Ő szó nélkül sértegetheti édesanyád, még a párod sem szólt rá?


Elég tutyimutyi vagy, én már rég megmondtam volna a magamét :) tedd te is, nyugodtabb leszel hidd el!

2020. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Garott válasza:
42%
Érdemes lenne elgondolkodni a kapcsolaton ha titokban kell a férj üzeneteit olvasgatni.
2020. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Erős független nő vagy. Állj ki magadért. Ne hagyd hogy elnyomjanak. Én 21 éve nézem, ahogy anyát elnyomja apámtól (elváltak, bonyolult a történet nem megyek bele) kezdve a szomszédokig (sokáig közös képviselő volt) és hagyta és nem állt ki magáért. Rendkívül depressziós volt a végére, csak miattam nem lett öngyilkos szerintem. Aztán helyreálltak nemrég a dolgok, úgyhogy már jól van. Ne hagyd, hogy veled is ez legyen. Mondd meg szépen, hogy nincs ehhez joga és nem jöhet. A férjednek, pedig hogy növesszen tököt és függetlenedjen. Ettől persze látogassa rendszeresen de nehogy már leadja a pénzét úgy hogy gyereke van. Ha pedig a férjed se változik ne hagyd hogy lelkiterrorral visszajöjjenek, repüljön mindkettő. Légy erős. A gyereknek is az lesz a jó, ha azt látja, hogy kemény anyja van aki kiáll magáért.
2020. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!