Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom miért sérelmezi, hogy...

Anyósom miért sérelmezi, hogy nem állíthat be hozzánk akármikor?

Figyelt kérdés
Azt mondta ki van akadva, hogy velünk időpontot kell egyeztetnie. Szerintetek jogos a kiakadása?
2020. febr. 21. 14:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
17%
Hozzánk sem kell soha sem anyósomnak, sem az én szüleimnek időpontot kérnie. NEM idegenek, hanem a tágabb család tagjai. Csak ezt sokan nem akarják tudomásul venni
2020. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk volt olyan, hogy hétvégén egész nap ki sem keltünk az ágyból. Anyós, após úgy gondolta csak úgy felugranak. Mi meg egy száll köntösben álltunk az ajtóban.😂

Még a gyerekem szobájába is kopogok és nem megyek be csak úgy. Ez a másik privát szférájának tiszteletben tartása.

Ha valakit nem zavar a váratlan vendég, akkor rendben van. De ha valakit zavar, akkor az is rendben van és tiszteletben kell tartani.

2020. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem tartom jogosnak anyósod kiakadását. Van saját életetek. Nálunk nincs még gyerek, de a kezdetektől fogva egyeztetünk anyóssal apóssal, ha jönni szeretnének, vagy ha mi megyünk hozzájuk.
2020. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
70%

#11 nel valami nem tudom.. 😂😂😂 a 11es valaszolohoz a tagabb csalad tagja kb barmikor beallithatnak. Akar a budin ul,akar alszik,akar pihenne, 😂😂


Kerdezoo!! Anyos kiakadasa teljesen jogtalan es szanalmas. Ne jojjon barmikor. Szoljon elotte bsssza meg!! Nem ugy megy h gondol egyet aztan befekszik melled a kanapera vagy kiul cigizni a konyhaba. Mondjuk nalunk probalna meg ragyujtani barki kitornem az ujjait. Meggyujtanam oket,aztan betennem a szajaba h azt szivja el!! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2020. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
19%

"Még a gyerekem szobájába is kopogok és nem megyek be csak úgy. Ez a másik privát szférájának tiszteletben tartása."


Miért, anyóséknak kulcsuk van a lakáshoz, hogy ők nem kopognak? Vagy konkrétan milyen összefüggés van az anyós e nem jelentett látogatása es a gyereked ajtaján valo kopogas között ?

2020. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
70%

Mert idióta.


Az én lányom is 2 sarokra lakik tőlünk, bármikor átmehetnék hozzá, de még soha, egyszer se mentem át úgy, hogy nem hívott. Még azt is megvárom, hogy hívjon, nem erőltetem rá magamat. Saját életük van a párjával, amelyet én nem akarok leélni. Van nekem saját életem.

2020. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
92%
Ez tipikusan olyan gond, ami előjön az eltérő szocializációs családokban, van a skandináv típus, ahol visszafogottabbak és jobban tiszteletben tartják a magánszférát, meg a mediterrán típus, ahol mindenki akkor esik be, amikor akar, és közvetlenebbek. Egyik sem rosszabb vagy jobb a másiknál, csak más, viszont ha ebben eltérő családból származtok, akkor konfliktust okozhat.
2020. febr. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
65%

amugy akihez nem kell idopontot kerni az ilyen elettelen falusi hogy 0-24 nyitott kapuval otthon van? :)

hozzam aztan johetne barki megbeszeles nelkul, vagy nem nyitok ajtot (ki se megyek a csengetesre ha nem varok csomagot vagy latogatot) vagy otthon se vagyok:)

ertelmetlen kerdes, aki beallit a csaladjahoz megbeszeles nelkul annak full munkanelkuli a csaladja:)

2020. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
42%

18!


Nem vagyok éjjel nappal itthon. Ha itthon vagyok es jon valaki, akkor ket verzio van: a, semmi dolgom, raerek, szivesen fogadom es orulok neki. b, verzio dolgom van, mennem kell valahova, ergo elmomdom, hohy ne haragudjon, most x dolgom van, mennem kell, akarmi. Nem agysebeszet.

2020. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
69%

de akkor mi a jo isten ertelme van hozzad is bejelentes nelkul atmenni ha konnyen lehet h otthon se leszel:)

egyaltalan nem ertem ennek a dolognak az ertelmet:)

2020. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!