Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha az anyósék...

Mit csináljak ha az anyósék nem szeretnek mert nem szülök nekik unokát?

Figyelt kérdés
Állandóan ezzel a gyerek témával zaklatnak minket,na meg nem engedi az anyós hogy tegezzem na meg mivel nem szülök nekik unokát ezért én hazudós vagyok meg buta meg lenéznek engem. Félek hogy rá beszélik a páromat hagyjon el.allandoan nagy viták vannak mert a párom mellém áll es ez nagyon nem tetszik nekik. 36 éves nő
2020. febr. 28. 19:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

EMBEREK!!! EZT OLVASSATOK!

komment:


"Nem normális dolog, ha valaki nem akar szülni, mert ez a természet rendje ellenmegy. Persze van jogod hozzá, stb. Megértem anyósodat, hogy kétségbeesve nézi, hogy nem akarsz szülni, a biológiai óra meg ketyeg."


BESZARTOK 😂😂😂😂😂 HAT EZ ORIASI. az irojanak talan van 75os IQ-ja. Hahaha. Es mi van ha nem szulunk. 😂😂😂😂😂😂

2020. febr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
12es vagyok. Kerdezo ha veluk elsz: hulye vagy. Ha kulon eltek: ne menj oda. Problem solved. megy a parod majd es lerendezi. Eszem megall :DD
2020. febr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A párod maximum akkor fog elhagyni, ha ő mégis gyereket akar egyszer,ha nem szeretne babát akkor meg mindegy mit mond az anyja.
2020. febr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
14%

A 11-es által idézettnek teljesen igaza van.


Anyósnak nincs joga saját véleményhez? Na ne már!

2020. febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
Miben van igaza, hogy kötelező szülni? Atyaég...
2020. febr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Hol olvastad, hogy kötelező szülni?? Szívesen megnézném én is.
2020. febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
27%
Kerüld el, ne látogasd meg. Gyereketek nincs, tehát unokát nem kell vinni, így kb alkalom se nagyon kellene hogy legyen a találkozásra.
2020. febr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
44%

Ne menj hozzájuk! Ne is adj nekik esélyt hogy a magánéletetekben vájkáljanak, ugyanis semmi közük hozzá! Ennyi örömre legyen, hogy nem engedi H tegezd, hát akkor magázd, de csökkentsd minimumra a találkozásokat.

A férjed mit szól ehhez? Neki is ki kéne állnia érted és a döntésetek mellett. Anyósnak a világon semmi köze, hogy szülsz-e vagy sem! Nem neki szülnél unokát, hanem magatoknak gyereket. De eleve nem kötelező a szülés, tehát ha anyós annyira babázni akar, szüljön magának, ő baja.

2020. febr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

13.21, annál aki azt írta, hogy természetellenes, ha nem szül az ember...

Attól, mert nincs benne a "kötelező " szó, ez azt sugallja, hogy az...mi az, hogy természetellenes nem szülni????

2020. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szüljön helyetted, ha ennyire gyerekre vágyik.

Mi a faxom köze van hozzá, hogy szülsz-e vagy nem? Nem ő fogja felnevelni a gyerekedet. Ha hébe-hóba szeretne babázni, akkor vegyen magának egy kiskutyát, és foglalja le magát azzal.

Vegyen egy vibrátort is, mert úgy látszik nagyon hiánya van.

2020. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!