Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyja megtudta hogy...

A párom anyja megtudta hogy költözünk és tombol hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés
Párom anyukája azóta lakik a páromnál, hogy meghalt az apja. Eladta a házat és a pénzt szétosztotta a két fia közt. Amikor összejöttünk kedves volt velem, de mikor megtudta, hogy oda költözök állandóan kekeckedett és elviselhetetlenné vált. Azt mondta kiállhatatlan vagyok, mert oda költöztem és hogy ne higyjem hogy bármi is az enyém lesz onnan meg hogy csak a házra megyek. Innentől gyűjteni kezdtem és házat szeretnék venni, ahova a párommal el fogunk költözni. Titokban elkezdtük nézegetni a házakat, de valahogy megsejtette vagy nem tudjuk és kérdőre vont engem, hogy el akarok e költözni vagy miért veszek házat. Mondtam neki, hogy igen, de mikor párom elmondta neki hogy nem egyedül költözök, hanem vele akkor kiabálni kezdett meg minden és lehordott. Párom is kiabált vele hogy fejezze be de azóta is hisztizik, pukkadozik. Mondtuk neki hogy meglátogathat minket hiszem abban a városban maradunk és mi is látogat i fogjuk de ugyanúgy zsörtölődik. Párom anyja 64, én 28, párom 36.
2020. márc. 4. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem kellett volna felajánlani, hogy meglátogathat benneteket. Amúgy pedig pukkadozzon. Párod melletted áll, ez a lényeg.
2020. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Tartsatok ki a saját véleményetek és egymás mellett. Anyuka pedig hadd hisztizzen. Amikor elköltöztetek, egy jó ideig ne vegyteek tudomást róla. No kapcsolat. Különben kikezdi a házasságot.
2020. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

"Párom anyukája...eladta a házat és a pénzt szétosztotta a két fia közt."


Na ezt nem kellett volna.

Most nyugodtan élhetne a saját házában, és nem lenne kiszolgáltatva az aktuális menyjelölt napi hisztijének.

2020. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
..és a házat ő majd a nyugdíjból fogja egyedül fenntartani? Lehet ez a problémája, mert így neki is költözni kell.
2020. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Kit érdekel? Nem kötelező eltartania az anyját.
2020. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezem én ennél többet hova alkalmazkodjak? Nem akarom hogy elköltözzön onnan mert van bennem annyi gerinc hogy nem dobatom ki az utcára ezért én távozok. A párom döntése hogy velem jön. De ha a saját házában lakna akkoris fent kellene tartania magát.
2020. márc. 4. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Én nem foglalkoztam volna anyukával addig, amíg le nem nyugszik és örülnék, hogy a párom mellettem áll.


Ha ez így folytatódik évek múlva is, nagyon egyszerű, a párom nélkülem megy anyuka-látogatóba.

2020. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Mintha az én történetem írtad volna le, annyi hogy anyósom teljesen kizárta mindenféle örökségből a férjemet. Miután megvettük a házat azért nyavajgott hogy nem kell nekünk annyira sietni a költözéssel. Basszus majd tudjuk mi.. Inkább beköltöztünk a félkész házba csak ne kelljen tovább a hisztit hallgatni. Kitartás!
2020. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
A gerinc ott kezdődik,ami neked nincs,hogy nem titokban nézegetek más lakóhelyet.Én is ki lennék akadva a nő helyében.Ja,meg párod is kiabált vele ? Ritka undorító bagázs lehet ez,lehet még a kisebbség is jobb ennél.
2020. márc. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Megértelek, hogy elhatároztad magad, hogy külön költözöl, hiszen eleve ellenségesen fogadott.

Természetes, hogy nem vonod be a vásárlási szándékodba. Ez nem is titkolózás, hiszen saját vagyonodból vásárolod, semmi köze hozzá.


A párod melletted áll, de nem fordul az anyja ellen.


Ez így tisztességes.


Az anyósjelölt nyilván nem tudta fenntartani egyedül a házát, aminek a fele volt csak az övé, hiszen az apai részt a gyerekek örökölték.

Félt egyedül, ezért a párodhoz költözött.

Kiderült, higy ő nem képes a fián kívül mással együttélni.

Viszont a fiábak van saját élete, amit nem ad fel. Ez így helyes. Ti már egy új család vagytok.

Majd megbékél.

Anyóssal együtt élni nem egészséges. Még jó anyóssal sem.

Tartsatok ki!

2020. márc. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!