Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan mondanátok meg, hogy...

Hogyan mondanátok meg, hogy ne hozza át a beteg gyereket?

Figyelt kérdés
Párom testvérének a gyereke elég beteg, tűdőgyulladás meg hány és megy a hasa.. Nagymama áthozza hozzánk a beteg gyereket mert nálunk lakik, én várandós vagyok.. De már párom is elkapta a hányos hasmenéses betegséget pedig takaritok fertotlenitok meg szelloztetek.. Nagymama megis athozza a gyereket, nem o megy at oda.. Ez hagyjan de athozza es ranksozza, hogy o neki dolga van aztan lefekszik aludni...
2020. márc. 3. 10:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
7%

11!

Hol csönget? Otthon? Te becsöngetsz otthon? Nincs kulcsod?

2020. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Ha egy házban laktok, akkor se menjen át a ti lakásotokba.

Ezt mondd meg.

2020. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
94%
“Mama, ne hozd át a beteg kölköt.” Ennyi.
2020. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Párod testvérével beszéljétek meg.
2020. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Párod testvére nem dolgozik, de a nagyira bízza a beteg gyereket, aki továbboasszolja nektek. Akkor minek szült gyereket, ha nem hajlandó gondoskodni róla, mikor beteg? Nagyon zavarhatja otthon a saját gyereke, ha egyből másra bízza! Főleg tüdőgyulladással nem kellene ide-oda rángatni szegény gyereket!
2020. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

1. A takarítás, szellöztetés, fertötlenítés nem sokat ér fertözések lenne.

2. Ha a párod beteg, akkor teljesen mindegy, hogy a gyereket is odahozza a mama.

3. Ha a mama lakik a ti lakásotokban, akkor megmondod, hogy ne hozza oda a gyereket, ha ti laktok nála, akkor semmi beleszólásod.

2020. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
5%

Világos. Szóval te akarod megszabni hogy a mama a SAJÁT lakásába/házába ki hozhat be?

Ha zavar a rendszer akkor költözz vissza anyádékhoz. Az én házamban nekem NE UGASSON SENKI!

2020. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%
A nagyi lakik náluk (a kérdés alapján), nem fordítva: "Nagymama áthozza HOZZÁNK a beteg gyereket mert nálunk lakik"
2020. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
4%
Költözz vissza szüleihez amíg rendbe nem jön az a kölyök. Ha valamit elkapsz, az a gyereked egész életét tönkre teheti.
2020. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
55%

Ha parod beteg akkor neked mar mindegy. Vagy teged is kegbetegit vagy ha mar napok ota beteg es te meg nem akkor te vedett vagy ezzel a korral szemben. Ennek ellenere tudogyulladasos gyerekre mondhatsz nemet. Vagy kuld at oda aparod es segitsen vigyazni o a gyerekre hiszen neki mar ugyis mindegy elkapta ezt a fertozest (vagy rosszul ertettem es omashonnan kapta el?).

Es a szaddal kell megmondani.

Legrosszabb esetben hazudj, mond mesz orvoshoz. Ha kiderul nem mentel haudd hogy rosszul lettel es lemondtad az orvost vagy az orvos hivott fol hogy surgos sszulese akadt es lenondta az aznapai betegeit.

2020. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!