Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan mondanátok meg, hogy...

Hogyan mondanátok meg, hogy ne hozza át a beteg gyereket?

Figyelt kérdés
Párom testvérének a gyereke elég beteg, tűdőgyulladás meg hány és megy a hasa.. Nagymama áthozza hozzánk a beteg gyereket mert nálunk lakik, én várandós vagyok.. De már párom is elkapta a hányos hasmenéses betegséget pedig takaritok fertotlenitok meg szelloztetek.. Nagymama megis athozza a gyereket, nem o megy at oda.. Ez hagyjan de athozza es ranksozza, hogy o neki dolga van aztan lefekszik aludni...
2020. márc. 3. 10:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
43%
Ha látom, hogy a mammmer hoz egy beteg pulyát, aki összevissza rókázik, nagyon egyszerű:nem engedem be. Megmondanám, hogy "ne tessen haragudni mama, de momentán állapotos vagyok, hála az onokájának már a férjem is fosik meg hány össze-vissza, meg akkor inkább orvoshoz vigye, mint hozzánk.Csókolom!"
2020. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

A te házad, állj a sarkadra es mondd meg hogy nem hozhatja, punktum.

Ha megsértődik, átköltözhet máshova.

2020. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Mondanám, hogy a faxim ocsortány módon fosik mint egy veszett liba, én meg megszülni akarom a gyereket nem a gonoszt húsz percenként. Vagy, ne engedjed be.
2020. márc. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem nem a mama a legnagyobb probléma,hanem a párod tesója! Mi a tökömért sózza a nagyira - vagy egyáltalán bárkire - a tök beteg,hányós-hasmenéses gyerekét? Szerencsétlen gyereknek otthon kéne feküdnie,piheni,gyógyulni.

Azt írod,párod tesója nem dolgozik? Akkor mi az istent csinál mégis? Hol van? Vigyázzon Ő a SAJÁT gyerekére,ne a mama,meg ti,meg a szomszéd meg a stb. Párod tesójával kéne beszélj,vagy a párodnak kéne vele beszélni és helyretenni,hogy maradjon a gyereke otthon,mert beteg lesz a fél család miatta!

De valóban a mamának is meg kéne mondani,hogy igenis menjen Ő látogatni az unokát,ha akarja,de Őt betegen ne cipelje hozzátok!

2020. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!