Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apám gyűlöli a férjemet,...

Apám gyűlöli a férjemet, hogyan tudnám kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
9 éve vagyunk együtt a párommal, 3 éve házasok, 1 éves lányunk van. A szüleim háza és a mi házunk közös udvaron van (nem opció a költözés, ezt ne is írjátok hogy költözzünk el). Apám az első pillanattól kezdve gyűlöli a férjemet, amikor még velük laktam naponta veszett velem össze, hogy hagyjam el. Őelőtte 2 kapcsolatom volt tiniként, egy másfél éves kapcsolat, őt is utálta és egy 2 hónapos kapcsolat, ő egy nagyon súlyos depressziós személy volt, én szakítottam vele, ráadásul azért volt velem hogy közelebb kerüljön a legjobb barátnőmhöz, őt a mai napig isteníti az apám.. Szó szerint naponta keres valamit amibe bele tud kötni. Annyira szánalmasan, hogy ha mondjuk akármi elromlik amikor apu használja, akkor is párom a hibás. Kinevezte a legnagyobb alkoholistának a földön, mert hétvégente iszik 1-2 sört. A mostani mániája, hogy megpróbálja elérni hogy a lányom apának szólítsa őt papa helyett. Már szinte ki sem megyünk az udvarra játszani, ha itthon van, mert ha meglát minket jön és szidja a párom. Már ezerszer összevesztem vele, hogy most már qvára fejezze be, nem érdekel miről pofázik, de csak mondja és mondja. Csak anyukám miatt tűröm meg, de már szívem szerint fejbeverném lapáttal. Egyik nap azt kérdezte mikor válok már elvégre. Mondtam neki, hogy nem hiszem el hogy azt akarod hogy az unokád apa nélkül nőjön fel, én pedig egyedülálló anya legyek.. Pofám leszakad komolyan.. Ma is a családi szülinapi bulimon kezdte el, mondom legalább most tartsd magadban a hülyeségedet, utána ovis módon duzzogva elvonult a piájával. A párom birkatürelmű, jólelkű, normális ember. Volt egy kb 5 éves időszakunk, amikor én kerestem többet mert Ausztriában dolgoztam, ez is rettenetesen szúrja apa szemét.. Megőrülök már, azzal is fenyegettem hogy ha nem hagyja abba akkor nem láthatja az unokáját, de erre is az volt a válasza hogy akkor megtiltja anyámnak is. Nagyon lelkis vagyok és a család nekem nagyon fontos, nem tudok nem foglalkozni vele.
2020. márc. 8. 20:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak nyavalyogsz meg sajnáltatod magad. "Első pillanattól kezdve" gyűlöli a férjedet, meg gyerekkorod óta tudod, milyen elviselhetetlen pokol mellette az élet, de ennek ellenére közös udvarba költöztél vele.

Keress fel egy pszichológust - nem gúnyolódásból írom - hogy segítsen neked felépíteni egy egészséges önképet, hogy végre legyen elég erőd kiállni magadért, és el tudd küldeni a bánatba azt az idegbeteget.

2020. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%
Apád úgy érzi, hogy már nem ő a vezérkos. Pedig jobban tenné, ha beletörődne és nem ő akarná megmondani mindenkinek a tutit.
2020. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

"A szüleim háza és a mi házunk közös udvaron van (nem opció a költözés, ezt ne is írjátok hogy költözzünk el). Apám az első pillanattól kezdve gyűlöli a férjemet, amikor még velük laktam naponta veszett velem össze, hogy hagyjam el."


Idáig olvastam el.

Ha ilyen előzmények után te képes voltál ilyen közel költözni szüleidhez, akkor komplett idióta vagy.

2020. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Kerítés nem opció? Gondolom van a ti udvarreszetek es apade.. Akkor nem latna a parod se..
2020. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a kerítés jutott eszembe.
2020. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
Ezt én se értem, hogy miért költöztetek közös udvarra, ha tudod hogy ilyen az apád. De közted megoldás szerintem is a kerítés lehet.
2020. márc. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, te komolyan, klinikai eset vagy! A belső udvaros lakásra húzol fel egy emeletet, ami egyébként a te kontroll mániás faterodhoz tartozik?


Örülj, hogy a te férjed ilyen sztoikus, mert más max. 2 év után kirakta volna a szűrödet, valahol qrvára jogosan.

2020. márc. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen érzelmi vagy egyéb függőségben tartanak, vagy attól félsz, ohgy ha elköltöznél, akkor hiányozna ez, amit apád csinál? Nehezen látom be, miért nem lépsz. Nem bántásból írom.
2020. márc. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%
Ne csinálj semmit! Idővel a férjed beleun az egészbe, de lehet, hogy már most is csak azt várja, hogy kicsit nagyobb legyen a gyerek. Aztán lép ő. Beadja a válást, és otthagy az idegbeteg családdal a pichába.
2020. márc. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó,igy van, es teljesen igaza lenne a pasinak. Otthon nekem is az ahol nem bacogtatnak.

Vagy koltozzetek, vagy kerítést huzzatok fel, mert ennek igy nem lesz jó vége.

2020. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!