Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meghívtátok a párotok szüleit...

Meghívtátok a párotok szüleit a középiskolai ballagásotokra? 18/L

Figyelt kérdés
Március végén lesz 1 éve hogy együtt vagyunk. Ismerem a szüleit és jól kijövünk. Csak nem tudom mit szólnának hozzá. Nálatok ez hogy volt?

2020. márc. 10. 09:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ha mindenki az összes ismerősét hívná, annyian szerintem el sem férnek egy átlagos helyen tartott ballagáson.
2020. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
# csináltatnak gazt= virágot
2020. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem hívtam meg, mert a srácnak akivel akkor együtt jártam, az apja meghalt az abyja meg durván alkesz volt.

De ha olyan szülőkről lett volna szó, akik jófejek és akár még a 2 család összebarátkozására is van esély, lehet meghívnám őket.

2020. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Igen, ott voltak, mert már két éve jártunk (ő volt az első nagy szerelmem), és a szüleink is összebarátkoztak, többször voltak "egymásnál". Jófej szülei voltak, szerettem őket. De hol van az már.. Sajnos vége lett a kapcsolatnak ezer éve.

Ott, abban a helyzetben nekem természetes volt, hogy meghívjuk a szüleit is. Nem voltunk így sem sokan. Szóval nálunk így volt.:)

2020. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
9%
Szia Kerdezo :D en ugy oldottam meg 6 eve es azota is egyutt vagyunk mar elettarskent, hogy en sem mentem el a sajat ballagasomra. Otthon tanultam az erettsegire 😂😂 erettsegi utan atvittem parom szuleinek is megmutatni az erettsegit. Nah ez meg mas szerint volt hulyeseg hogy eleg lett volna meselni. En megmutattam! Szovaal nem mentem el csak erettsegizni. Es senki se vihetett eroszakkal. :D amikor a baratom ballagott akkor meg nem ismertuk egymast.
2020. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
Megkérdezném a barátomat.
2020. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nagyon jó viszonyban kell lennetek, hogy meghívd őket szerintem.
2020. márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mikor a párom ballagott 1 éve voltunk együtt akkor ő meghívta a szüleimet.

Rá 1 évre ballagtam én akkor már 2 éve voltunk együtt akkor pedig én is meghívtam őket. Amúgy a ballagáson az osztalytarsaim nagy részénél csak a párjuk volt ott. Annak a szülei nem.


(Ha én ballagtam volna elsőnek és 1 éve lettünk volna együtt én nem hívtam volna meg a szüleit. Szerintem felesleges. Nem is ismernének ott senkit, téged meg úgy is körülvesz a családod.)

2020. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Metionin ***** válasza:
Nem. Amúgy se csináltunk belőle felhajtást. Amúgy a diplomaosztóimra se hívtam meg őket.
2020. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!