Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátnőm anyukája eltilt...

Kriszv97 kérdése:

Barátnőm anyukája eltilt minket egymástól. Mit csinaljunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 23vagyok, 1.5 éve van barátnőm, nemrég kb 2-3hónapja szakítot velem üzenetben nagyon rosszul esett, én nem éreztem jogosnak azt mondta nemtörődöm vele es önző vagyok de kicsit magamba neztem felkerestem es megbeszeltuk kitöröltem instam nelegyen feltekeny, 1napig tartott a különlét, megbeszéltük hogy legközelebb megbeszéljük a gondokat... itt jött a baj, az anyukája elkezdte mondani hogy csalod benne hogy kibékültünk, szégyenkezhet most végedte hogy a legroszabb lány a világon mert hogy menyit sírt miattam es most megbocsajtot de közben tenyleg semmi komoly nemvolt csak barátnőm eleg érzékeny de utana minden jovolt, anyukája par nap utan irt hogy sajnalja o neki velem nincs baja en persze nemhittem el mert ismerem manipulatív kétszínű ember mindenkit lemond a háta mögött. Előző héten féltékenykedett megin a barátnőm, és merges lettem mert megbeszéltük hogy nemlesznek ilyen féltékenységek, egy munkatarsamal mentem volna edzeni lanyal, kicsit felkaptam vizet kibékültünk. Majd másnap azzal írt rám hogy Biával mikor találkoztál utoljára, az egy regi ismerősöm. Merges lettem mert semmiből jött ilyen kérdéssel veszekedtünk messengeren sokat már ódáig fajult hogy mondtam neki rosszat hogy hazug és önző meg nemtesz kapcsolatunkert, elégé ittas állapotban voltam, másnap bocsanatot kértem de ő megint üzenetben szakitot velem. És most jön a LÉNYEG. Mind ketten diákok vagyunk en melette dolgozom kicsit, barátnőmet szülei szponzorálják. Megin ugye sírt a héten ahogy én is, és megint fogtam magam elmentem utána beszéljük meg, amit sikerült is mondtam sajnálóm őszintén amit tenyleg sajnáltam, ő is mondta hogy gyorsan rosz döntést hozott. Minden szep és jó volt. Kiraktam ház előtt én mentem haza. Után azt irta hogy anyukaja ordibal hogy ha engem akar pakoljon menjen utánam majd én el tartom es hogy kitagadja családból megfogta kezét tépte neki lemondta minden rosznak. Nagyon manipulaja őt és azt mondja csak védi őt de szerintem ez beteg amit csinál 23 éves a barátnőm es nincs szabad döntésé mert anyukája fenyegeti sokszor olyannal hogy egy idegzetem van meg 1anyád nemvagyok halhatatlan és barátnőm nemtudja mit csináljon, nem tudom őt elveszteni sosem engedem el de viszont nem akarom hogy kitagadják.

Mit tegyünk? Előre is köszönöm a válaszokat.


2020. márc. 13. 09:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Emberek! Oskori muhmuszhusz tisz nyelven irodott DE en megfejtettem. A kerdezo siman eljarkal kettesben nokkel!!!!! es nem erti miert sir a baratnoje + annak az anyja miert avatkozik bele h ne egy olyanra pazarolja az idot aki csalja. 😂😂😂😂 Nem nem oke ha beleszol az anyja.. De most neki van igaza. Nem vagy uriermber kerdezo. Es meg csak koszono viszonyban sem leszel a fogalommal sem..
2020. márc. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 mustafa33 ***** válasza:
Teatyaúristen, így ír egy egyetemista? Vagy balmenetes csavargyártás technológiát tanulsz az ELTÉN? Egyébbként az anyukának igaza van ha piás vagy és még ráadásul más csajokkal edzettél előtte (képzelem mire gyúrtatok).
2020. márc. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!