Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egymastol tavol elo csaladok:...

Egymastol tavol elo csaladok: milyen surun latogatjatok meg egymast es mennyi ideig maradtok latogatoban?

Figyelt kérdés

Irjatok kerlek orszagot/varost/tavolsagot es hogy ki kit latogat. Koszi


Azert vagyok kivancsi mert parommal 1.5 eve vagyunk egyutt, es az edesanyjaval 2 eve nem talalkoztak, es most az anyukaja szeretne jonni 3 honapra latogatoba, amin eloszor meglepodtem de aztan elgondolkodtam hogy ha en nem lathatnam az edesanyam vajon akkor is soknak talalnam-e ezt az idot. Ezert szeretnek belelatni masok hanyszor es mennyi idore latogatnak. Mi Angliaban elunk, parom anyukaja Amerikaban.



2018. márc. 18. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

Hát, hirtelen azt hittem, a mi esetünk releváns, de nem, azért nem ilyen távolságokra élünk egymástól...


Nálunk csak 200-250km-es távolságok vannak, és ünnepekkor (évi 2 alkalommal) szoktunk találkozni, plusz rendkívüli eseményeknél (esküvő, betegség, stb). Mi megyünk, mert 30nm-re nagyon családot nem tudunk fogadni.


Szerintem a ti esetetekben ez a három nap egyáltalán nem sok...

2018. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

3 honap, nem 3 nap :D


es ti mennyi idore mentek latogatoba?

2018. márc. 18. 18:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2 év után én 3 hónapot biztosan sokallnék, főleg azonnal.
2018. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1000km.


7-8 havonta megyünk haza, 2-3 napra, de az is sok. :(

2018. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
LOL, az annyira sok, hogy olvasás közben automatikusan napnak olvastam :DDDDD
2018. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
52%

Mikor én és a párom kiköltöztünk Sevilla-ba (Spanyolo.) akkor a szüleink félévente 2-5 napot maradtak. Direkt egyeztettünk időpontot, hogy ne legyen egyszerre sok. Bár még így is volt, hogy februári-április-májusi találka is becsúszott. De soha nem maradtak 1 hétnél tovább. Ha mi el tudtunk szabadulni, akkor is 2 hét volt a max., amíg itthon tartózkodtunk. Akkor lerendeztünk mindent.

Valószínűleg tényleg azért tűnik neked soknak, mert nem a Te szüleidről van szó. No meg ha nem veszed tolakodásnak; Milyen viszonyban vagy az anyukájával?

2018. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1400km. Ha én megyek a szülőkhöz akkor max. hosszú hétvégére, ha ők jönnek akkor pár napot töltenek itt (de nem nálam laknak) és találkozunk párszor. És évente max. 3 alkalommal találkozunk.

A 3 hónap akkor tűnik soknak ha nálatok lakik ezidő alatt, és 0-24 veletek akar lenni. De ha máshol lakik, és csak közös proramokat terveztek néha, az más.

2018. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Én 150 kmre lakom a családtól, havonta 2 napra megyek haza. Most a hosszú hétvége miatt 4 napot voltam, sok is volt nekem is, szülöknek is.

Van egy rokonunk aki Angliában él,ő évente 2-3-szor jön haza 4-7 napra.

Egyik munkatársam testvére Ausztráliában él, évente egyszer találkoznak,vagy munkatársam megy, vagy a tesója jön, ez kb 2 hét szokott lenni.


Szerintem nàlatok a 3 hónap irreálisan sok, főleg ha veletek fog lakni az anyós. Nagyon max 1 hónap, de inkàbb csak 1-2 hét (de az is csak azért,mert Anglia-Amerika messze van egymástól és sokat kell utazni).

2018. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

3 hónap számomra azért tűnik irreálisan soknak az esetek többségében, mert az anyósok nagy része két évvel a pár összejövetele után még nem nyugdíjas. Ki engedheti meg magának, hogy ennyi ideig ne dolgozzon? Szerintem ez ritka.


Nekem évfolyamtársaim jártak haza Ázsiába néhány évente és az kb. 1-1,5 hónap volt. Illetve mikor megszülettek a gyerekek, akkor jöttek a szülők segíteni. Igaziból te ismered magad, ha nagyon toleráns vagy, akkor meg lehet próbálni, én tuti 3 hónap alatt összevesznék 200-szor az anyósommal, ha hozzánk költözne.

2018. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Félévente járok haza a szüleimhez 7-10 napra, ők nálam egyszer voltak eddig 3 napra. El se tudnám képzelni a 3 hónapot, szerintem az túl sok!
2018. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!