Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kell akkora ügyet...

Miért kell akkora ügyet csinálni abból, ha a feleségem megkéri az anyját hogy fogja meg a gyereket?

Figyelt kérdés
Nemrég született meg a gyerek és ahelyett hogy őrült volna az anyós hogy megfoghatja inkább mérges volt hogy miért neki mondja a feleségem ha én is ott vagyok,olyan mérgesen nézett el nem lehet mondani,és később rá is szolt a feleségemre miért neki szól ha én is ott vagyok!!ahelyett hogy őrült volna,máskor meg ment a duma mennyire fog neki hiányozni az unoka,meg a járvány miatt több hónap mire újra kézbeveheti!!!Aztán még én rám nézett úgy a mama mintha az egész családját kiirtottam volna!!!

2020. márc. 31. 01:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Bár nekem lenne ekkora problémám,amit az éj közepén kiírhatnék.
2020. márc. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Mennyi idős a Pici Baba - szabad érdeklődni?


Nem lehetséges, hogy sok minden más tényező zavar Téged a hétköznapi életedben - csak éppen ezen a konfliktusos párbeszéd-helyzeten csapódtak le az indulataid?


Higgyétek el, a Kicsinek lesz a legrosszabb, ha ennyi feszültséget érzékel maga körül. Nem lesz kiegyensúlyozott később sem...

2020. márc. 31. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudom mivan a szülőkkel manapság, de nem csak itt az oldalon, hanem az ismeretségi körömben is, ha valakinél gyerek születik ott megmarhulnak a szülők. És félreértés ne essék, ez nem csak a mostani járvány helyzet végett van így, hanem az elmúlt 2 évben. Én a párom szüleivel amúgyse voltam jóban sosem, de most már azon a szinten vagyunk, hogyha elviszem a páromat meg a gyerekemet hozzájuk ott se vagyok hajlandó maradni annyira undorító banda. Kipakolok a kocsiból aztán majd találkozunk. Inkább levezetem pluszban azt a 100kmt, de én nem fogom magamat mérgezni.
2020. márc. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Sok kérdések egyike amire mi a választ nem tudhatjuk, max a kedves anyósod.
2020. márc. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Első gyerek.
2020. márc. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%
Van nekem egy anyósom jaj de dzsukel egy asszonyyy.
2020. márc. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert rájött a "jaj, én soha nem fogok megöregedni" típusú "örök fiatal" női hölgy, hogy nagymama lett. Azaz, ha tetszik, ha nem, öregszik.


Nekem az unokatesóm anyja csinálta ezt. Tisztára kiborult, hogy a lánya miért vállalt be esküvő után azonnal gyereket,, mert hogy ő még nem akar nagymama lenni ... mintha ő döntené el azt, hogy nagymama státuszt mikor hajlandó felvenni, mint a munkások reggel a melót.

2020. márc. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..


na mibe, hogy te ugyanaz vagy... kicsit segíts a feleségednek a gyk helyett.

2020. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Első gyermekünk,egy hónapos,a mama már elmúlt 60,már a 2.unoka,az volt a baja sztem hogy mért nem a barom apjának adta oda a gyereket,fogja az apja,de neki is lehet fogni ő meg a nagymama,sőt több hónap mire újra kézbe veheti naná hogy nem ugrok oda hogy én vagyok az apa majd én fogom ne a mama fogja,pelenkázok,főzök,segítek amibe tudok muszály mert kis gyereknél kell segiteni egy anyának!!!
2020. márc. 31. 08:25
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
AZ egész család ilyen, veled együtt.
2020. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!