Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kell akkora ügyet...

Miért kell akkora ügyet csinálni abból, ha a feleségem megkéri az anyját hogy fogja meg a gyereket?

Figyelt kérdés
Nemrég született meg a gyerek és ahelyett hogy őrült volna az anyós hogy megfoghatja inkább mérges volt hogy miért neki mondja a feleségem ha én is ott vagyok,olyan mérgesen nézett el nem lehet mondani,és később rá is szolt a feleségemre miért neki szól ha én is ott vagyok!!ahelyett hogy őrült volna,máskor meg ment a duma mennyire fog neki hiányozni az unoka,meg a járvány miatt több hónap mire újra kézbeveheti!!!Aztán még én rám nézett úgy a mama mintha az egész családját kiirtottam volna!!!

2020. márc. 31. 01:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
36%
Nem szereti a gyereket. Minden más amit mond hogy jaj de fog neki hiányozni csak szöveg és képmutatás. Ennyi, ez van, nem kell hívni, nem kell menni hozzá látogatóba, majd ha akar menni unokázni majd megy. Ha nem, hát nem. Erőltetni úgy sem lehet ezt, ha valaki nem szereti a saját unokáját később sem fogja. Sajnos vannak ilyen "nagymamák". Az én édesanyám már a kórházban alig várta hogy kézbe vegye, és utána is. Soha nem kellett neki szólni, hogy uygan egy pillanatra fogja már meg, hanem már vette ki a kezemből mikor találkoztak. Van ilyen nagyszülő is. És van olyan, mint a nálatok. Sajnos nem minden ember egyforma. Hagyjátok ezt a mamit a francba.
2020. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
A 17-esetleg válaszoló nak van teljesen igaza mindkét válasza helytálló
2020. márc. 31. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!