Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kell akkora ügyet...

Miért kell akkora ügyet csinálni abból, ha a feleségem megkéri az anyját hogy fogja meg a gyereket?

Figyelt kérdés
Nemrég született meg a gyerek és ahelyett hogy őrült volna az anyós hogy megfoghatja inkább mérges volt hogy miért neki mondja a feleségem ha én is ott vagyok,olyan mérgesen nézett el nem lehet mondani,és később rá is szolt a feleségemre miért neki szól ha én is ott vagyok!!ahelyett hogy őrült volna,máskor meg ment a duma mennyire fog neki hiányozni az unoka,meg a járvány miatt több hónap mire újra kézbeveheti!!!Aztán még én rám nézett úgy a mama mintha az egész családját kiirtottam volna!!!

2020. márc. 31. 01:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
háát érdekel a másik oldal is, nem lehet hogy az első unokát is folyton a nyakába sóztátok és ebből lett elege, csak elég későn és rossz időben csordult ki az a bizonyos utolsó csepp?
2020. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező.. Te csinálod belőle a legnagyobb ügyet, ha nem tűnt volna fel. Ha nem akarja megfogni az unokáját, akkor nem akarja. Mit kell ezen kínlódni?
2020. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nincs semmi kínlódás és nálunk születetta
2020. márc. 31. 09:31
 14/22 A kérdező kommentje:
Nekünk most született az első és nem passzoltuk le egyszer sem,jót tettem csak engedtem hogy fogja cserébe vérben forgó szemeket kaptam ennyi
2020. márc. 31. 09:48
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
Ha meg a te kezedbe adta volna az a baj. Hagyd, kár ezen rugózni.
2020. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%

A kérdés elolvasása után nekem az ugrott be, hogy a vírus miatt félti a babát, nehogy megfertőzze a kis unokáját.

Érdekes, hogy ez eddig egyik válaszolónak sem ugrott be.

Persze, tudni kellene, hogy mit mondott és hogyan a feleséged, de azt is, hogy milyen hangnemben válaszolt a nagymama.

Tényleg jó lenne tudni a nagymama véleményét is...

2020. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%

Akkor én válaszolok a kérdésedre is, és nem csak fikázlak.


Két oka lehet.

Megfogni mindenképpen megakarta, de van több idióta berögzödés.


Vagy az a fajta ember aki totál vagánynak érzi magát és Ö "nem szól bele a fiatalok életébe" és ha már ti akartátok a gyerekkel lenni, akkor ö neki semmi joga nincsen babát megfogni ha az apja ott van. Ez egy ilyen hiszti szerüség a nagymamától.

NEkem anyám ilyen, a férjem az elsö, ö neki háttérben kell maradni, hiába próbáljuk mindig mondani, hogy a férjem nem akar elsö lenni....


Másik lehetséges ok, hogy ö azt látja, hogy ha az apuka nem fogja meg a baba´t, akkor tuti rossz apuka, és az apukának a feladata....

2020. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem a járvány miatt?
2020. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez katasztrófa.
2020. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fél, hogy elkapja a kölyöktől a vírust.Öreg lennék,én sem fogdosnék senkit sem.
2020. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!