Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van értelme ha megmondom a...

Van értelme ha megmondom a feleségemnek véleményem miszerint szerintem anyósék kihasználnak bennünket?

Figyelt kérdés

Anno pár éve anyós szerette volna ha az udvarukon építünk egy kis lakást magunknak és nem albérletbe megyünk. Ez megtörtént.

Én külföldön dolgozom nem vagyok otthon mindennap.

Viszont ha igen akkor azt látom amit ezen a hétvégén is.

Például hogy mindennap a feleségem főzött több fogást, süteményéket sütött. Közben én a kisgyerekünknél foglalkoztam.

Hallom hogy mondják hogy gyújtóst kellene vágni nekik. Ugye előtte már vágtam a feleségem számára.

Ők nem idősek hogy ennyire ki kellene őket szolgálni. Főleg hogy mindenhová vigye őket a feleségem autóval mert máshogy lusták.

Anyósom 53 éves após 59. Teljesen ránk vannak szállva.

Mi fizetjük az összes számlát és még azonfelül is kapnak. Plusz amit anyós kirinyál. Hol telefon, hol tv. Jelenleg a mosógépet pedzegeti. Amibe már nem vagyok hajlandó belemenni. Mondtam már többször a feleségemnek, és teljesen igazat ad számomra, és ő is belátja.

Viszont úgy érzem annyira belenevelték a tiszteletet hogy egy szóval sem mer nekik ellent mondani vagy megbántani őket, mivel egy óriási harag lenne belőle.


2020. ápr. 14. 10:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel foglalkoznak az anyósék? Nagyon nem okés, hogy a gyerek ennyi idősen eltartsa őket!
2020. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen szülők akik mindig is lehúznák a gyereküket hiszen neki több van és könnyebb abból szedni mint megdolgozni érte.
2020. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%

Mi nem élünk együtt az anyòsomékkal de át tudom érezni.

A baj az volt nálunk is h tulságosan hozzászoktak a jò dolgokhoz.

És természetesnek veszik hogy mi megoldjuk

Nalunk is volt telefonos dolog.Férjem lecserélte a régi telefonját mert lehetöseg adodott rá ,a régit odaadta az anyjának.

Majd az volt a válasz,ha a mostanit is lecsereli majd jo lesz az apjanak.

Meg én is ugyis lecserélem és akkor landolhat nála.

Szoval egyszer adtunk egy nem olcso telefont ami azt eredmenyezte h onnantol ök azt hitték hogy minden alkalommal a telefonproblémajuk megvan oldva.

Ok is fiatalok 55-59 evesek.Van penzük is.Ház auto stb...

Egyrèszrol nekem is van családom.Másrèszröl nekünk is jòl jön egy pottelefon.Harmadrèszt a pénz nem fán terem,eladni is jò ha valami megèri.

De ezenfelül kezdödött a többi Elvárás!Mert ez az.

Vigye el a férjem az anyjat vasarolni mert apos mar ivott,neki nincs kedve vezetni

Rendben raert a ferjem,miert is ne.Közös idötöltes

Aztan heti rendszeressègè váltak a telefonok,hogy ide akarnak menni,oda akarnak menni...

Vagy mert esetleg valamit lecseréltünk a lakásban.Mint legutobb az ösregi porszivonk.Amit a garazsba szantunk volna,nem volt megfelelö ereje de még müködött,oda autot porszivozni akár tökeletes lett volna mig meg nem adja magát.Jöttek h nekik milyen jò lenne az.Rendben nem létfontosságu a dolog,odaadtuk.

De màr az uj porszivot hallgatjuk.Söt kitalálta h de örülne ha meglepnénk mi egyel.

Multkor azon sértödött meg,mert a hugomék most vettek házat.Segitünk ott is ha tudunk.

Volt egy viragpolcom ami nekünk kicsit utban van,eladni nem igazán akartam mert fábol van es 1-2 helyen felfuposodott a széle.Igazándibol nem látni de igy eladni nem akartam.Odaadtuk a hugoméknak.Nem ök kèrték mi döntöttünk igy.

Erre azt hallgattuk h az neki mennyire tetszett meg hanyszor mondta h az neki kell.

Sok idöbe tellett mire átlàttam a dolgokon.

Ahogy te is.Idövel kiismertem öket.Nagyon manipulativ emberek.

Férjemmel sok veszekedès árân de megtudtuk beszélni.Visszavettünk a dolgokbol,ami persze nem tetszik nekik.


A baj h tulságosan alârendeli magát a feleséged nekik.

Ha kitudják használni ki is fogják sajnos.

Muszàly a sarkatokra állni mert a házasságotok fog tönkre menni.

Az legyen az elsö,hogy a gyermeketek teljes családban nöhessen fel.

Ne hagyjátok magatokat manipulálni vagy zsarolni.

Láss át a dolgokon!!!

2020. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!