Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van-e értelme leülnöm anyósomm...

Van-e értelme leülnöm anyósommal elbeszélgetni?

Figyelt kérdés
Házasságunk kezdetétől piszkál az anyósom. Pl.:hívogatott mit főzök a fiának,nehogy lányt merjek szülni,szülés után szexeljek,mert a fia nem szült,hányszor,hogy csináljuk,én nem mehetek sehova,ne vegyek magamnak semmit,de a fiának minden jár,buli,haverok stb.Volt,amiben a férjem hallgatott rá.Télen meghalt apósom,ő azért valamennyire visszafogta a hülyeségeit.De azóta elszabadult a pokol.A férjem heti 4-szer késő estig nála van,van,hogy az egész hétvégét ott töltötte.Ha hazajön,mindig tele van valamivel dumálva a feje.Mondtam neki,költözzön az anyjához.Most el kell utaznia pár napra munkaügyben,gondoltam,megpróbálok anyóssal beszélni,hogy miért akarja,hogy a fia újra elváljon (már volt egyszer nős).
2016. júl. 1. 09:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nulla értelme van. De a férjed is sáros, méghozzá vastagon. Inkább azon gondolkodnék el a helyedben, hogy mi a fenének házasodtál össze egy ilyen emberrel, akit az anyukája irányít.
2016. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem anyósod a fő probléma szerintem. Tömni a fejét csak annak lehet, aki engedi. Én a helyedben a férjemmel beszélnék, hogy szálljon le anyuka szoknyájáról és gondolkozzon el kivel szeretne élni, megöregedni. Ha kisfiú akar maradni és anyuka irányítása szerint élni, akkor ennyi volt, válás és költözés haza.

Ha a felnőtt férfi életet választja, akkor sürgősen állítsa le anyukáját, mert ezt így nem tűröd tovább és főleg nem vállalsz gyereket (azt vettem ki, hogy még nincs, de így ne is legyen szerintem).

Nem nagyon tudsz mást csinálni, mint a férjedet választás elé állítani.

Sajnálom a helyzetedet, nem egyszerű, kitartást!!

2016. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
előszőr valóban a férjeddel beszélj!! mert az se normális amit ő csinál. mi a fenének megy heti négyszer késő estig..???
2016. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Értelmetlen. Ne szolgáltasd ki neki magad meg jobban. A ferjed kezében a megoldás kulcsa, de azert kicsit értem, hogy miert vált mar el egyszer...
2016. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Én lelépnék egy ilyen dili családból azonnal. Bolond az öreglány, de a fia sem 100-as. Itt felesleges a beszéd, falra hányt borsó.
2016. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

uramatyám, valószínűleg tele lesz elhűlt reakciókkal a kommentem, bocsi. ezentúl soha nem panaszkodom a saját anyósomra.


hogy mer ilyet mondani, hogy nehogy lányt merj szülni meg beleszól, mennyit legyetek együtt. egyáltalán, erre miért gondol? te jó isten.


durva szerintem, hogy nem alszik veled/veletek, hanem ott van anyósodnál egy hétvégét, sőt heti négyszer estig. úristen.


szerintem feleslegesen beszélsz vele, valami nagyon súlyos mentális problémája van. legalábbis reméljük, hogy nem ennyire gonosz. miért ne akarná, hogy a fia újra elváljon? hiszen akkor 0-24 vele lehetne. persze, hogy akarja.

2016. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

Inkább írnék neki egy levelet. Azt nyugodtan el tudja olvasni. Szemtől szembe azonnal védekezni és visszatámadni kezd majd.


Aztán beszélnék a férjemmel is, mert ő is vastagon benne van abban hogy ez a helyzet kialakult.


De nem adnám fel úgy a házasságom, hogy nem tettem meg mindent.

2016. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%

"Volt,amiben a férjem hallgatott rá.Télen meghalt apósom,ő azért valamennyire visszafogta a hülyeségeit.De azóta elszabadult a pokol.A férjem heti 4-szer késő estig nála van,van,hogy az egész hétvégét ott töltötte."


Itt elsősorban nem az anyósod a baj, hanem a kis punci férjed.


Egy normális férfi 1-2 ilyen komment után megmondta volna a drága édesanyjának, hogy be lehet fogni. Nem normális, hogy a magánéletetekben turkál és a férjed kb. ott lakik nála.


De te választottad nem? Egy normális férfinak eszébe sem jutna heti 4x az anyjánál lenni késő estig. Ha a férjednek erre van igénye, akkor egy óriási csecsemő, nem más.

2016. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Nincs értelme.

A férjeddel kellene beszélned, hogy ne tűrje ezt. Ő a hibás, nem az anyósod. A kisfiának kellene leállítania, és leválnia az anyjáról végre, és felnőtt férfiként viselkedni.

2016. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy beszélnék vele, szinte minden egyes dolog, amit írtál, olyan ok, hogy akitől jön, azzal a büdös életben soha nem állnék szóba, dehogy szülnék akármilyen neműt is, hogy nagyanyai jogokon a közelébe jöjjön...

Menekülni, azonnal. Anyuci pici fiacskájával pedig sosem lépünk házasságra, ezt nem tudtad?


Azért valljuk be, ha ilyeneket kérdez, akkor kb. tuti, hogy nem állítottad le már az elején, hisz akkor nem tenné. Sosem osztottad ki? Tőlem megkapná az ilyen nőellenes idiotizmusával s beledumálásával. Normális anya nem mászik bele a fia nemi életébe, ez azért beteges.

Mindent apróra meg akar szabni, te pedig hagyod? S együtt élsz az agymosott fiával?

2016. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!