Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem jövök ki a párom...

Miért nem jövök ki a párom családjával? Nem is akarok nyitni feléjük vagy látni őket.(kicsit bővebben lent)

Figyelt kérdés

Rendesek és nagyon normálisak, de egyszerűen úgy érzem nem tudok megbarátkozni velük.

Anyukája túl sokat beszél, idősebb már. Főzésről beszél csak kb. Én is tudok, de ritkán szoktam, sokat dolgozom, majd ha családom lesz ráérek anyáskodni. Az én anyukám sokkal lazább, igazából olyan mint én. Szóval aki engem kedvel, az anyukámat is..

A bátya családja komoly vallásosak. Én nem vagyok. Semmi bajom nincs ezzel de ők csúnyán mondva karót nyeltek. Nem merek semmiről beszélni, nehogy ítélkezzenek, a párom is szűri miket mondok. Pl. régebben cigiztem, ezt is titkolnom kell pedig már nem is cigizek. Nem szégyellem, büszke se vagyok rá, de ez az igazság.


Tudom, hogy velem van a baj, mert nehezen nyitok olyan emberek felé akiket nem érzek hasonlónak, vagy közelinek vagy barátnak, inkább valamiért feszélyezve érzem magam...


2020. máj. 19. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2020. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez ugyanaz a kérdező, aki folyamatosan kiírja ide a bánatát az anyósával különböző köntösbe bújtatva, hogy nem képes (és nem is akar) vele és a párja családjával normális kapcsolatot tartani. Soha nincs konkrét kérdése, de mindig kap jó ötleteket, viszont azokat ignorálja. Nem érdemes nagy energiát fektetni a neki való válaszolásra.
2020. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy velem van a baj"


Akkor meg mit akarsz, a helyzetet felismerted, változtass rajta, vagy ne, de ne csodálkozz, ha a végén már nem lesznek olyan rendesek és normálisak veled, mert rájönnek, hogy ok nélkül utálod őket.

2020. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem utálom őket, de nektek nincs olyan hogy valakivel tartjátok a távot? Pl munkahely..én komoly kapcsolatokat szereztem a munkahelyemen. Sokkal mélyebbek mint a párom családjával, mégis vannak olyanok akikkel tartom a távot.

Ez az első ilyen jellegű kérdésem.


A kérdés pedig hogy ez normális, vagy változzak? Ha igen akkor mégis miben??

2020. máj. 19. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Te magad sem akarsz nyitni feléjük, látni sem akarod őket, akkor mit vársz tőlük? Az anyja főzésről beszél, ami semleges téma addig, amíg nem ismer meg jobban, te meg lenézed őt, mert nem olyan, mint az anyád.

A család vallásosságához semmi közöd, ők így élnek, neked meg ezt tiszteletben kell tartani!

Ha ennyire nem akarsz ismerkedni/barátkozni, akkor minek mész oda?

2020. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Te értelmileg nulla lehetsz és egy pesszimista :D de a szövegértelmezés fogadni mernék sosem ment

Mondtam,hogy nem zavar az hogy vallásosak és jó lenne ha olyasmi lenne a kapcsolatunk, de mivel őket nem én választom, így nehéz befogadnom az életembe. Így értettem tömören hogy nem tudok nyitni feléjük, mert nincs kedvem olyan emberekhez, akikkel untatjuk egymást.

Ja és nem nézem le az ő anyukáját, de ne is haragudjál már meg hogy felnézek anyukámra.. Ez nem a többi szülő degradálását jelenti, de te már a szívedre vetted.. :D

Nagy szerencsétlen lehetsz.

2020. máj. 19. 21:26
 7/9 A kérdező kommentje:

Hogy minek megyek oda... :) mert a párom szülei, elvárja hogy menjek. Nem fogok megbántani senkit az antiszoc énemmel. Egy ideig el tudom játszani, hogy érdekel minden IS.

Csak érdekes a szitu.

2020. máj. 19. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Változtass a hozzáállásodon, mert nem lesz jó vége. Ha komoly kapcsolatban vagy a barátoddal, előbb utóbb a családja is a családod része lesz. Egyszerűen meg se erőlteted magad hogy megismerd őket, toleráld a különbözőségeiket. ne csodálkozz ha anyósod előbb utóbb sárkány lesz veled, de kivételesen meg tudom majd érteni.
2020. máj. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A párod elvárja, hogy menj, "szűri" a mondanivalóját (az még miféle?), ne rendelés ennyire alá magad a párodnak! Minek teszel olyat, ami neked rossz?

Azt minek titkolni, hogy régebben cigiztél?

Nekem ez nagyon gyerekes.


Ha még csak a párod, nem a férjed, akkor annyira nem is kemény katolikusok, de az lényegtelen.

2020. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!