Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tett az anyós hogy kerülitek?

Mit tett az anyós hogy kerülitek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 13:32
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Vagy a párod anyjéék/vagy anyósodék.*
2020. máj. 20. 13:33
 2/39 A kérdező kommentje:
*párod anyjáék bocsi elírtam.
2020. máj. 20. 13:33
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk dominalni akar. Iranyitani. Kontrollt minden es mindenki felett. Kovetelozik. Levelet felbont es elolvas. Hisztizik. Ilyesmik.
2020. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondta a vőlegényemnek, hogy az nő akkor lesz engedelmes, jól kezelhető, ha verik.
2020. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
74%

Kérdezõ és neked mit tett az anyósod,hogy kerülöd?

En a sógornõmet kerülöm/mivel a férjem szülei már nem élnek/,mivelmindenbe beleütötte az orrát, a férjemmel ugy bánt mintha az anyja lenne.Na és a sógorom is ugyanilyen volt, együtt rendezkedtek a hugával,ugyanakkor nagyon nem jó a házasságuk, na ezért mindenbe beleütötték az orrukat.A férjem meg olyan velük mint egy bólogató kutyus.

2020. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
Meghalt.
2020. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%

Szia, nálunk anyós mindig mindent jobban tudott. Egy bizonyos szint után már nem viseltem el, ha ő nem tisztel engem, akkor nekem miért kell? Mert idősebb? És? Az természetes folyamat, nem jár az öregedésért külön tisztelet! Aztán megszületett férjemmel a gyermekünk... Na, itt is csak ő tudja mikor - hogyan és mit kell tenni, ide akart költözni szülés után! Mondtam neki, meg fogjuk tudni oldani a kisbaba körüli dolgokat, én meg el tudom látni a kisbabát. Ha mégis segítségre lenne szükségem, szólok édesanyámnak, nővéremnek, akinek két gyereke is van. Nem tudom miért gondolja sok anyós, hogy csak ő érthet a gyerekhez, csak azért mert ő szült 30-40 évvel ezelőtt? Arra nem gondolnak, hogy azóta sok minden fejlődött, a szokások, ismeretek is bővültek, és egy frissen szült anyuka vágott pin@#*val, csöpögő mellel, erős vérzéssel nem egy kvázi idegen nőt kíván kerülgetni.

Nálunk a szülés utáni pár hétben, amikor anyós jött "segíteni" az abból állt, hogy kávét főztem neki, ő kiszolgálta magát a hűtőből, utána mosogathattam... A segítség az volt, hogy ült és fogta a babát, pontosabban hangosan vihorászott az alvó csecsemő felett. Kb a harmadik ilyen segítős alkalommal megkértem, hogy vasaljon el. Nem tette. Sem mosogatni nem akart, sem teregetni, semmit :D megköszöntem a semmit és megkértem, hogy majd akkor jöjjön, ha hívom.

Anyám, az jött segíteni : felsöpört, felmosott, hozott főtt ételt, elvasalt, letörölgette a port a nappaliban, fürdőt takarított, én mindeközben pihentem a babával /aludtam. Egy pillanatra benézett a szobába hozzánk, és ment is. Na, ez a segítség!

2020. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
81%
Én speciel jobban szeretem anyósomat, mint anyámat. Anyám egy igazi manipulatív, mérgező, szülőnek abszolút alkalmatlan ember. Nem is teljesen értem miért vállalt gyereket. Teljesen megszakítottam vele minden kapcsolatot. Anyósom pont az ellentéte, ott segít, ahol tud minden hátsó szándék nélkül.
2020. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :D en nekem (meg mert majd az lesz lassan!) meg nem az anyosom de kvazi ugyanaz mert o lesz hivatalosan is tehat na. Hogy miert kerulom: pletykafeszek a no es keptelen tartani a szajat. Oruletes mert a sajat hazassagat teljes egeszeben kifecsegi apos oromere, a masik gyereke h mitol hol mennyiert vett mar a szomszed Marika is tudja. Mi a parommal szo szerint semmit sem mondunk nekik azon kivul h jol vagyunk koszi sok puszi. Szemelyes talin ulok anyos jelolt mellett mint egy darab hus :D eskuszom. Aztan eszek nehany falatot. Ha szobahozza a borzaszto temait meg azonnal elkezdem a viragait dicserni.
2020. máj. 20. 15:40
 10/39 A kérdező kommentje:

A 4es helyzete mar boven nalam atlepi a minden kontakt megszakit kategoriat!

7es is jol mondja! En meg nem szultem de tervek szerint szules UTAN 8 honapig a paromon kivul mas nem johet be. :) Ez komoly lesz. Most meg nem aktualis! De ebbol brutalis cirkusz lesz. Alig varom. :)

2020. máj. 20. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!