Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tett az anyós hogy kerülitek?

Mit tett az anyós hogy kerülitek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 13:32
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
93%
Szét akart minket választani és azt mondta a férjemnek, hogy lezbikus vagyok. Hát igen bolond volt szegény, de az uram nem vette komolyan.
2020. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
75%
Szülés után 8 hónapig? Miért pont 8 hónapig? :D vagy elírtad?
2020. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Lehetne 10 hónap is de az már sok. 8 hónap alatt rendbekapom magam. Lefogyok stb. Addig senki se jöhet és én+gyerek se megyünk anyósékhoz. Ezt egyszer felhoztam páromnak hogy oké majd a gyerek de utána 7-8 hónapig nincs semmi rokon. Segítség max anyukám és az övé semmiképp mert nem fogok ahogy írta itt valaki vérezve csöpögve kerülgetni egy kvázi majdnem idegent. Jogos a párom szerint.
2020. máj. 20. 19:39
 14/39 anonim ***** válasza:
79%

Hát... Szavahihetetlen ember, ígéret, nem lesz belőle semmi. Sok szart a fiára haritana, ami igazából egy anya dolga lenne. De nem izgatja magát semmin. Azt meglepodott, hogy nem engedtem, hogy jöjjön az "unoka" szülinapjára. Ott legyen az ott, aki máskor is kíváncsi rá. Jobban is tettem, mert a párom is rá szolt, ha telefont nyomkodni jött, mehet is haza...


Sok apróság. Eskuvonkrol késés, agyunkba befekudt aludni, az esküvőnk napján...

2020. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
69%
13 Ha neked így jó, csináljátok így. :D Bár ilyet még senkitől nem hallottam, hogy 8 hónap kell, hogy rendbe szedje magát, nem is igazán értem, hogy pontosan mit értesz ez alatt, szerintem egy picit túl aggódod, de hát minden ember más, más igényekkel, és amúgy is tök nem erről szólt a kérdés, bocsánatot is kérek az OFF-ért. :D
2020. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
82%

Hogy miért?szeretjük egymást párommal,ez látszik is rajtuk.

De az anyósomnak mindig a párom exe marad a kedvenc akivel amúgy szinte együtt sem volt. Folyamat hivogatja oda magához (mi a szomszédban lakunk) és ez engem amúgy eléggé zavar.

Babát várok,ő jobban tud mindent,meg adjam rá a párom kiskori ruháit,meg vegyek 2db bodyt az bőven elég.aztán a szarkavarásáról már ne is beszéljünk..

Szüleim is abban a faluban laknak ahol ők és 1 hete már anyum hívta fel hogy állítson magán mert olyanokat hall vissza.

Tudni kell hogy kedves anyós pajti még 1 percet nem dolgozott életében,mindig eltartott volt.Emberileg is nullának tartom. Én nő vagyok,gyerekünk lesz de ugyan úgy szeretnék utánna is dolgozni mint előtte,de ő inkább elveszi a gondozásra szoruló 83éves apjának a nyugdíják és abból vesz cigit,meg ruhákat magának.szegény papának mindig mi adunk pénzt hogy vegyen valamitna boltban mert a kora ellenére nagyon fitt.és még sok más dolog ami az agyamra megy,kíváncsi leszek meddig tűröm majd az okoskodását amikor meglesz a babó.kitartást nektek is!

2020. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
88%

Messze lakik.. 😃

Amúgy nekem pont jó anyósom van.

Bár lehet addig jó ő is csak, amíg messze van 😃

2020. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
:D Aztamindenségit!
2020. máj. 20. 23:25
 19/39 A kérdező kommentje:
Azért olvasok itt hajmeresztő részleteket! Az én kis életem ehhez képest egy lágy szelet puncsos süti, de tegnapról mert nem tökéletes. Nekem is van bajom. Pletykás az anyós jelölt..nem tudom mi lesz ha házasok leszünk gondolom ugyanez.
2020. máj. 20. 23:27
 20/39 A kérdező kommentje:
Végülis párom mondta h lehet baromi pletykás az anyja nem tud semmit rólunk pletykálni már. :D
2020. máj. 20. 23:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!