Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tett az anyós hogy kerülitek?

Mit tett az anyós hogy kerülitek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 13:32
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
20%
Volt kulcsa, de nem tudom miért.
2020. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Na nee. Ha ketten éltek ott akkor akárkié az ingatlan a másikkal meg kell beszélni ki kap kulcsot. Ezt nem szabad. Nálunk 50-50 a lakás de ha 10-90 lenne vagy 0-100 vagy bármi akkor is leültünk volna ezt egyeztetni. Az lett a vége hogy csak neki és nekem van. Se az ő szüleinek se enyéimnek. Így korrekt is. Kérni akart kulcsot az anyja. Mondom eszem megáll. Mondtam neki ha lesz az én saját kulcscsomómon kulcs az ő házukhoz (nem nem elég h a fiuknak van..nekem is adjon!)akkor ő is kap. És akármikor bemehetek éjjel 2 kor is stb. Ezzel elvettem a kedvét. Fel sem hozta többé. :)
2020. máj. 29. 12:17
 33/39 anonim ***** válasza:
43%
Egy pillanatra elképzeltem, milyen izgalmas élete lehet annak, aki így rá van izgulva az anyóstémára.
2020. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Ha olyan helyzetben lennél hogy kockára lenne téve a kapcsolatod hidd el baromi izgi lenne. De ha nincs fogalmad se ne írj. Nem nekem nincs kockán mert tettem érte. Szépen csicska lennék ha minden szóra ugranék. Akit lehet azt kihasználják pl engem is ugráltatnának ha ugranék..én akkor segítek ha nagy a baj akkor lehet rám számítani, de nem nyalom anyós s*ggét.
2020. máj. 29. 23:53
 35/39 anonim ***** válasza:
9%

Ő kerül engem. Érdekes, amíg mindig a rendelkezésére álltam, addig nem került, bár közös programra én voltam az utolsó lehetőség... Ha a kicsi lánya nemet mondott meg má mindenki akkor: van kedved eljönni?

Hát nem! Aztán hogy külön élünk, már nem oszt nem szoroz, hogy látják e hát inkább ugye a férjemet, nem engem. De ő sem annyira fontos, hogy elhívják.

A vicc, hogy engem bántottak (meg tulajdonképpen őt is még általam is) és ők kerülnek nagy ívben engem meg a férjemet is. De már a férjem is "kerüli" őket. Vagyis nem mondja egy büdös szóval sem, hogy menjünk már őket meglátogatni. Kínos lenne úgy menni, hogy anyóséknak kínos, hogy mink ott vagyunk!

Én viszont szeretném őket bosszantani a látványommal, de a férjem nem mondja hogy menjünk, én meg nem firtatom... Csak néha megkérdezem nem e akar elmenni hozzájuk. De hát nem...

2020. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
44%

"En meg nem szultem de tervek szerint szules UTAN 8 honapig a paromon kivul mas nem johet be. :)"


Nekem is voltak terveim, de 99%-ra veszem, hogy szülés után olyan állapotban leszel, hogy azt se bánod, ha valami vadidegen lát akár félmeztelenül, csak valaki segítsen már egy kicsit.

2020. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Megsúgom: távol leszünk a közvetlen rokonoktól később. Plusz természetes h anyukám előbb láthat engem lepukkant állapotban mondjuk szülés után mintsem anyós jelöltem aki addigra anyós lesz. De igyekszem tartani magam hozzá hogy hónapokig senki. Utána jöhetnek. De nyilván a saját anyám előnyt élvez mindig hiszen az én testem lesz megfáradva akkor és nekem kell összeszedni magam és jó formám hozni, nem a páromnak akinek nincs méhe ugye..nem ő szül. Én meg kiszolgáltatottan fájó..mindennel vérezve kösz de anyóst kihagyom. :D Erre azt mondta párom ez érthető..nem ő szül.. nem az ő anyja segít ha tényleg kell. A saját anyám közelebb áll hozzám. Azt meg h olyan állapotban ki láthat engem ÉN döntöm el. Nem anyós. :) Ezzel párom egyetértett. Azt mondta a helyembe nehezen képzeli magát de neki is jobban esne olyantól segítség aki meg hozzá áll közelebb.
2020. jún. 7. 23:57
 38/39 anonim ***** válasza:
Mondom, térjünk rá vissza, mikor végigcsináltad a terhességet, meg megszültél. Mindenki így kezdi.
2020. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
De még pár év.. nem jövőre tervezzük. Friss husok vagyunk. 30 körül akarok szülni kb 1x. És nem akarom anyóst addig amig nem kapom össze magam. :D De eléggé ki szoktam készíteni sokszor kiakasztottam elutasítottam őt szóval ha mákom van békénhagy. 😂
2020. jún. 13. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!