Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok ha a párotok...

Mit szólnátok ha a párotok szülei befeküdnének a ti ágyatokba mikor nem vagytok otthon?

Figyelt kérdés
Mind kettő szobába digi van bekötve, de após utcai ruhában befekszik az ágyba tvt nézni. Az ő lakásuk, ez oké. De nekem ez fura... Nem tudom forditott esetben mit szólnának.. Páromnak nem lehet ezt megjegyezni mert nagyon nem tetszik neki ha szépen is szólva mer az ember szólni.. Nem tudom de nekem ez nem normális. Laktam albérletben a tulajjal de sose feküdt be az ágyamba tvzni...Nem tudom de nekem ez nem normális, hogy oda fekszek be mikor nincs otthon a fiam ahol b*szik... Vagy kérdezzek szimplán annyit meg anyóstól, hogy maga amúgy mit szólna ha befeküdnék az ágyába mikor nincs itthon? Kulcsra zárni nem akarja az ajtót a barátom.. De már gondolkozok azon is, hogy akkor emiatt szakítok...
2020. máj. 20. 16:46
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Azt se tudom, hogy a volt barátnője, hogy tűrte ezt a barátomnak annak idején. Gondolom ez nem újkeletű szokás..
2020. máj. 20. 16:53
 2/24 anonim ***** válasza:
59%

Nem ott kell mererszteni, hanem szépen elköltözni.

A saját lakásában ott néz tv-t ahol akar.

2020. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
33%

hát főleg se szó se beszéd... mégha rákérdezne..

elég para q.q

2020. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Szóval az apósod bunkó, a párodtól meg félsz.

Minek vagy ott egyáltalán?

2020. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Néma gyereknek anyja se érti a szavát. Szólj a barátodnak, hogy téged zavar és kérje meg az apját, hogy ne feküdjön oda. Most ebben mi olyan nehéz, de komolyan? Ilyet se hallottam még: azért szakítani, mert az apja ledől tévézni az ágyára. 🤦‍♀️🤦‍♀️ Valószínűleg neki az jut hamarabb az eszébe, hogy a fia ott alszik, nem pedig "b*szik".
2020. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Savlekotő ***** válasza:
93%
Miért költöztél oda? Ezért nem költözünk anyósékhoz. Kettő ha egy apróságot sem tudtok megbeszélni és látszólag fosol is a párodtól,minek vagy ott?
2020. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A baratomnak egyszer ketszer szoltam finoman es szepen mas zavaro dologrol ami ehhez hasonlo. Talan ha ketszer volt ilyen. De o nem szereti ha a szulei miatt szolnak.. Pedig kulturaltan szepen megkerem.. Emiatt nem akarok mar bele menni a vitaba mert o vitat csinal belole..
2020. máj. 20. 18:02
 8/24 A kérdező kommentje:
Nekik ugy tunik ez normalis, ami szerintem meg mas szerint nem az fura..
2020. máj. 20. 18:03
 9/24 Savlekotő ***** válasza:
87%

De már gondolkozok azon is, hogy akkor emiatt szakítok...

Nyakam a rozsdás kampó alá hogy nem ez lesz a valódi szakító ok,ez csak a felszín a problémák mélyebben vannak,mondjuk ott hogy nem tudtok kommunikálni kicsit sem.

2020. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mikor idekoltoztem, bar nem szerettem volna nem tudtam, hogy ilyen család..
2020. máj. 20. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!