Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szolnátok ahhoz, ha...

Mit szolnátok ahhoz, ha párotokkal elmennétek csavarogni, és mivel késö délután még nem vagytok otthon utol érne a lebaxás? Mert éjjelesböl jött haza, és még reggel elmentünk hazulrol.

Figyelt kérdés
Vagy fel kell hivni az anyukát,mert megérkeztünk. Mert itt vagyunk-ott vagyunk. Vagy hazaérünk,jo hogy berakjuk magunkat az ajton,és jön a kérdés: Az XY Mit mond? Hozzatenném a kisfiuk kb. 40 éves.
2016. okt. 9. 08:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
92%
Ez elég értelmetlenre sikerült.Annyit kihámoztam,hogy a 40 éves kisfiuk még otthon él.Gratulálok neked a főnyereményhez.
2016. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
98%
A zavaros gondolataidat próbáld már meg átkonvertálni érthető, összefüggő, követhető mondatokká!
2016. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező retardált vagy? Van, aki felügyeljen napközben? Kell segítség?
2016. okt. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Magyarul kérdeztem! Azért kérdeztem, mert nem tudom megszokni ,az állando kontrolát! Meg az állando beszámolást! En senkinek se tartozok magyarázattal!
2016. okt. 9. 10:15
 5/64 anonim ***** válasza:
97%
OK, csak nem értjük a sztorit... Ott laktok anyóséknál?
2016. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
97%
És ki az az xy, akinek a véleményére kíváncsiak?
2016. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
99%
Vajon mire gondolt a költő?
2016. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
93%

Nekem még itt a gyk-n sem szoktak szövegértési problémáim lenni, de azt sem tudom eldönteni, hogy te most ki vagy: a 40 éves "kisfiú", a "kisfiú" párja, vagy a "kisfiú szülei?

Ki kér beszámolót? A szülők számoltatják el a "kisfiút" vagy ő a szüleit?

Amúgy szokás kérdése: ha valaki mindig tudatja, hol van, és egyszer kihagyja, akkor a családja akár még jogosan is aggódhat. De úgy nagy általánosságban persze nem normális. Ettől még előfordul.

2016. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
52%
Nehezen, de megértettem.Igen elvárás, hogy akikkel együtt lakunk, arról tudjuk, hogy mi van vele. ha küldenél egy sms-t vagy felhívnád, vagy megmondanád, hogy ide mentem, és kb ekkor jövök, akkor nem lenne veszeledés. Ezt hívják kommunikációnak. és igen, illik emberszámba venni a szüleinket. Nem beszámolni kell a részletekről, de alap, hogy tudjuk, hogy mit csinál a másik. Te is elvárnád fordított esetben.
2016. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Nem. ö az annyjáékkal él, én nem élek velük.....ö éjjeles után volt,és elmentünk valahová. Délután 4 orakor meg csörgött a telefon,és én vettem fel:"Hol az Istenben vagytok? Normális vagy? Még reggel elmentetek otthonrol,és még nem vagytok otthon! Te az éjjeles után átalszod a napot! Az a gyerek még nem aludt!"
2016. okt. 9. 10:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!