Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok ha a párotok...

Mit szólnátok ha a párotok szülei befeküdnének a ti ágyatokba mikor nem vagytok otthon?

Figyelt kérdés
Mind kettő szobába digi van bekötve, de após utcai ruhában befekszik az ágyba tvt nézni. Az ő lakásuk, ez oké. De nekem ez fura... Nem tudom forditott esetben mit szólnának.. Páromnak nem lehet ezt megjegyezni mert nagyon nem tetszik neki ha szépen is szólva mer az ember szólni.. Nem tudom de nekem ez nem normális. Laktam albérletben a tulajjal de sose feküdt be az ágyamba tvzni...Nem tudom de nekem ez nem normális, hogy oda fekszek be mikor nincs otthon a fiam ahol b*szik... Vagy kérdezzek szimplán annyit meg anyóstól, hogy maga amúgy mit szólna ha befeküdnék az ágyába mikor nincs itthon? Kulcsra zárni nem akarja az ajtót a barátom.. De már gondolkozok azon is, hogy akkor emiatt szakítok...
2020. máj. 20. 16:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Minek költöztél oda? :)
2020. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Ja hogy ott is laksz 😱😱 akkor gondolom a te ágyad is, úgy te is szólhatsz. De szerintem kicsit korai az összeköltözés, a kapcsolatotokban meg 0 a kommunikáció, max a "b*szás" megy. Én a helyedben inkább elköltöznék, ha ennyit nem tudok megbeszélni a pasimmal meg a családjával.
2020. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

Ha a kommunikáció nem működik, akkor esetleg az nem opció, hogy beágyaztok? Vagy legalább egy ágytakaróval letakarjátok az ágyat? Akkor azért mégsem az ágyneműbe fekszik bele.

Esetleg tüntetőleg minden ilyen alkalom után áthúzni az ágyat és kimosni, amit lehúztál? (ez mondjuk melóval jár, azt bele kell kalkulálni).

2020. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Eleg sokat koltottem ide de sose tettem szova, az agyat en vettem, de ezt nem lehet beagyazni marmint osszetolni. Hiaba rakok ra lepedot ami vedje az ágyneműt , levan huzva mire haza erunk...
2020. máj. 20. 18:55
 15/24 A kérdező kommentje:
En hajlando vagyok a kommunikációra, altalaban en kezdem, a baratom csak harit es kibujik alola, igen beszeltem vele errol is, hogy ez nem jo, de mindig ott kotunk ki, hogy azt gondolom kar volt megszolalnom, kar volt ezt megprobalni megbeszelni.
2020. máj. 20. 18:57
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el a pasidat, mert teljesen semmibe vesz.
2020. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

Franciaágyat is be lehet ágyazni. Nekünk is az van.

A beágyazás nem az összecsukható kanapéra vonatkozik kizárólag.

A lepedő nem ágytakaró (jesszus!).

Ha ennyire nem sikerül megbeszélni értelmesen a dolgokat, akkor költözz el. Nem muszáj velük lakni.

2020. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Savlekotő ***** válasza:
90%
Hiába adunk tippeket ha csak b szni szoktak(ami nálunk szeretkezés) beszélgetni képtelenek,eleve nem cuccolok oda egy ilyen emberhez akivel csak b szni tudok,kommunikálni nem,de koronázzátok ti is meg gyerekkel ezt a sz rt.. :(
2020. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
De nem válaszoltál a kérdésemre! :D minek vagy ott? minek kellett odaköltözni?
2020. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nincs máshol laknia szegénynek.
2020. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!