Meoi kérdése:

Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hét van hátra addig amíg elkészül a házunk a férjemmel és végre megszabadulunk a szüleitől, de az idegösszeomlás szélén vagyok és veszélyes tüneteket produkálok. PL: munka közben vagy vezetés közbeni öklendezés, remegés és izzadás, libidó teljes eltűnése, nagyon nagy szomorúság vagy düh, visszahúzódottság, koncentráció és emlékezési képesség elvesztése éjjeli mósdóba járások és nem tudok aludni mert alvás időbe elöő jön minden sértettség és sírok.

Amivel élérték: tudom hogy olyan meny vagyok aki nem felel meg az elvárásaiknak és ezt éreztetik is.Nekik pontos elképzelésük volt és még a nevét is tudom.

Rám a házban külön szabályok vonatkoznak, hogy mit tehetek mit nem és mit kell tennem. PL:após mondta, hogy náluk az a szokás, hogy aki amit használ azt elrakja használat után vagy elmossa kimossa. (ennek ellenére mindig mindenki után én mosogatok és pakolok majd azért leszidtak amit az anyós hagyott elő és még a konyha közelében sem voltam , de én voltam szerintük.

Hangosan veszekednek az udvaron a férjemmel hogy nekem milyen jó más család hűtőjéből azt enni ami nem az enyém és ez mekkora baj mert ˇvan a családban egy olyan aki nem ide valóˇ- erre ébrettem szombat reggel.Pedig elég jó összeget lecsekkolnak tőlünk havonta.

Leszidnak mondván ha elköltözünk nem eszünk, és mocsok lesz??-ezt nem értem. Szeretek főzni és takarítani is és olyan családból jöttem ahol anyám jelmondata az volt hogy a fehér nálunk fehér(Fűrdőszoba).

A legutolsó az volt ami után vagy 3percig remegett a gyomrom és a védtagjaim. = rossz vajat használtam a hűtőből, nem azt ami a családi hanem az apósét... Nem tudtam hogy nem használhatom mert eddig is használtam azt a fajtát nem volt baj...

Úgy érzem már magam mint egy patkány aki sarokba szorult és vérzik.

Nyugtató nem hat, de erős orvosit nem akarok szedni, mert annál erősebbnek érzem magam. mindig is egy erős lány voltam de 3 év (1évről volt szó amikor oda költöztem) elég volt hogy ebben a helyzetben már kilátástalan és elgyötört legyek.

Szüleim már azon vannak hogy leépültem és beteges lettem, menjek haza amíg nincs kész a ház. Ezt fel is vetettem, de párom nem engedi mert akkor ˘kicsinálnák˘, csak együtt vagyunk erősek ellenük.

Pár hét és ennek vége de félek hogy addig olyan történik, hogy maradandó kárt szenvedek.

Ti mit tennétek??



2020. máj. 22. 13:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem minél előbb tűnj el onnan, vagy a pároddal vagy nélküle. Nézzen szembe ő a saját szüleivel, te azzal ne foglalkozz,hogy mi lesz akkor, miután elmész. Majd ő elintézi.

Jobbulást lelkileg!

2020. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
85%
Nem nagyon látom a kérdésedből, hogy a férjed mennyire áll ki melletted. Mert ha nem, vagy csak ímmel-ámmal, akkor én nem jósolok ennek a házasságnak nagy jövőt, hiába épül a házatok. Férjednek kerek-perec le kéne állítani a szüleit. Én még spórolás céljából se költöztem volna anyósékhoz, de az én szüleimhez se. Inkább eladtunk volna valamit, hogy az albérletet jobban fenn tudjuk tartani. Pedig én jóban vagyok anyóssal, de egy fedél alatt semmiképp nem élnék vele, mert nem tartom egészségesnek. Ez az egész így nagyban veszélyezteti a házasságodat. Muszáj valahogy rendezni a viszonyt, vagy teljesen megszakítani velük minden kapcsolatot, hiszen gondolj bele mi lesz később, ha gyereket vállaltok. Bele fog dumálni mindenbe, semmi se lesz jó ahogy csinálod.
2020. máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
44%

Csak a rezsibe adtok be vagy a kajaba is?

Egyébként egy normális anyós és apos ilyen helyzetben, amikor tudja, hogy spóroltok a ház miatt akkor nem kérne egy petakot sem.

Én biztosan nem kérnek. Hisz a saját fiamrol lenne szó.

2020. máj. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
44%

Utolso vagyok.

Én az elkészült hazamba ha be is engednem én is mindenbe bele kötnek, hogy miért a folyékony szappannal mosott kezét a kedves anyuka vagy apuka? A sima szappan a vendegeke.

Vagy miért ebbe a törölközőbe törölte a kezét?

Vagy miért abba a fotel a ül? Az az enyém!

Én visszaadnek szépen így nekik mindent!!!

2020. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
67%

Nem olvastam el a válaszokat, de annyira egyértelmű, hogy elmennék. Menj haza a szüleidhez, vagy bárhova. Teljesen normális reakció a férjed családjának viselkedésére. Egy szavuk nem lehet. De ha van is, kit érdekel?

Menj. A ferjednek is mennie kellene veled. Sokkal jobb lesz neked onnan távol. Szeresd magad annyira, hogy megteszed.

2020. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
85%
Ez nagyon durva, 3 évet így élni önmagaddal szemben is kegyetlenség. Minél hamarabb menni onnan más kiút nincs. Vagy a pároddal a te szüleidhez nem lehetne menni? Tönkre fogsz menni ez biztos, es amit írtal mar nagyon közel vagy hozzá. Ennyit sem sporolás semmi olyan dolog nem érhet meg mint a lelki egészséged. A párodnak ezt megkell értenie ha igazán szeret.
2020. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nagyon sajnálom azt a méltatlan, bunkó magatartást amit a párod szülei Veled szemben tanusítottak. Az emberi rosszindulatnak,és idiotizmusnak nincs határa. Sikerült elköltöznötök? Remélem rendbe jöttél lelkileg!!!
2020. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!