Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elegem van már anyósomból,...

Elegem van már anyósomból, nem tudom h birjam ki ezt a pár napot? Azt hiszi h nekem nincs családom.

Figyelt kérdés

6 hónapos terhes vagyok,idén anyósom jött hozzánk karácsonyra

karácsonyra. Ö kinn él és dolgozik Németországba,nem sokszor van itthon.Tavaly totál egyedül volt kinn,mi meg az én szüleimnél.


Most mivel terhes vagyok albiba kellett menni a céges szállóról,ezért jött anyós. Majd csak január 6-n megy vissza. Már elegem van belőle nagyon,sok.


Idegesít h tervezi h ha meg lessz a baba jövőre már kinn karácsonyozunk. Vags majd jövőre is jön és vigyáz a babára,stb... Igen szó van róla h ki fogunk mi is költözni,de ha igy lessz biztos h a szüleimnél karácsonyozunk,hisz idén nem tudtunk menni-200 kmre vagyunk tőlük. Ök is ritkán fogják látni a babát sajnos. Nincs autónk pici gyerekkel meg nem egyszerű vonatozni.


Sirni tudnék mikor már most a következő karácsonyról beszél. Mikor meg emlitem neki h anyumék is tudják h valszeg kiköltözüni majd,és szomorúak h keveset fogják látni majd a babát,akkor anyós csak annyit mond h majd teletaxiznak. Pedig tudja h anyukám fél fizuját vonják,honnan telne neki 100-150 euró h meglátogasson? Vagy növérem az 5 éves unokahugommal miböl jöjjön?


Tökre ugy csinál mintha én árva lennék v nem tudom...


Párom csak annyit mond h ne mondjak semmit ugyis az lessz amit mi akarunk.


De nem tudom meddig tudok jó képet vágni.. És hogyan?


2014. dec. 31. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Kezdd el végre az önuralom gyakorlását, mert gy látszik eddig nem volt rá szükséged.
2014. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Mondd meg neki, hogy majd TI eldöntitek hogy mikor mit csináltok, és hol.


Miért gondolja sok meny azt, hogy a némán tűrés, és a bunkó beolvasás között nincs átmenet? Kedvesen, de határozottan állítsd le, hogy ne tervezzen.

2014. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ostobaság azon hergelni magad, hogy mi lesz egy év múlva. A párdonak van igaza.
2014. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
hallgassa párodra. anyósod azt mond amit akar, úgy is ti döntitek el hogy mikor hol lesztek. jövő karácsony még messze vam. ezen kár magadat idegesíteni.
2014. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Te most komolyan azért rontod el az idei ünnepet mert mi lesz jövő karácsonykor???Nooormááális?

Majd lesz valahogy.Kint biztos megengedhetitek majd hogy finanszírozzátok anyukádék útját.Egyébként miért ne lehetne egy pici babával vonatozni?

2014. dec. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Kisgyerekkel majd megtanulod úgyis, de a jelen problémáit oldd meg, ne azzal foglalkozz, jövőre mi lesz. Lehet, hogy jövőre éppen mondjuk brutálisan fogzik a gyerek vagy költöztök - majd ha ott tartotok, kitaláljátok, hogy jó nektek és úgy csináljátok.

Nyugi. :)

2015. jan. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök vicces hogy még épphogy lement ez a karácsony, már a jövő évin aggódsz.
2015. jan. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

Jógázz és/vagy vedd be a leszarom tablettát :)

A fő, hogy nem éltek vele együtt, ebből meríts erőt :D Úgyis az lesz amit te és a férjed együtt akartok, anyós hadd mondja a magáét, ennyi öröme hadd legyen, nektek meg úgysem kell szót fogadni.

Az én anyósom nemhogy árvának nem néz, de konkrétan néha a létezésemről sem akar tudomást venni, én már megbékéltem ezzel, tudom, hogy rossz ember, csak nem bír megbirkózni a tudattal, hogy a férjemnek már nem mindig ő az első.

2015. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azért az enyhén durva, ha neked rosszul esik, hogy a nagymama arról beszél, hogy majd az unokája meglátogatja............


Ha nem felelnek meg neked a felhozott időpontok, akkor nyisd ki a szád, és mondd meg, hogy jövőre a te szüleidet szeretnétek meglátogatni.


Amúgy megsúgom, hogy wizzairrel bizonyos térségekbe a repülőjegy 20-30 euró között mozog oda-vissza (Dortmund/Frankfurt), a Münchenig pedig 30 euró a vonat (7 óra menetidő BP-ről). Szóval a 100-150 oda-vissza igencsak sántít. A legutóbb busszal is 30 eurót fizettünk Münchentől haza.


Arról nem is beszélve, hogy ha ti kiköltöztök, hidd el nem lesz megerőltető kifizetni édesanyádék utazását, mert ezek az összegek nagyon elenyészőek az itteni fizetéshez képest, szóval nem értem mi a probléma.

2015. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem az esik rosszul h látni akarja majd a babát,hanem az h ugy csinál mintha az én részemről nincs senki akit érdekelne a gyerekem.


Most is mondtam neki h kár h nem tudtam anyuékhoz menni,erre meg felhéborodva mondja h miért nem ők jőnnek. Hiába mondtuk már neki h anyu fizujának 50%-t vonják,miből tudnának jönni,1 retúrjegy 5-6000 ft,ő meg keres 35-40.000 ft-t :-( nehehezen élnek meg igy is. Plussz még hely se lenne nekik(anya,tesom,unokahugom) ha jönnének. De nem.fogja fel.


Rosszul vagyok már tőle,alig várom elmenjen. Idegesit h nem birja felfogni h nekem is vannak rokonaim.

2015. jan. 1. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!