Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Haragudhat e ezért rám a...

Haragudhat e ezért rám a férjem? A sógornőm és az apósom mindketten rosszindulatúak. Ez abból áll hogy mindenkit a hátuk mögött kigúnyolnak kibeszélnek. Nagyon sokszor velem is gúnyolódott és idétlen megjegyzéseket tett.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat segítettünk a betegsége idején de amikor mi szorultunk segítségre pl joszágetetés mert nem voltunk otthon akkor kijelentette hogy őrá ne számítsunk. Néha úgy éreztem hogy csak kihasznál bennünket és én úgy döntöttem hogy nem látogatom. Nem veszekszem inkább ráhagyom és saját nyugalmam érdekében lezártam velük a kapcsolatot. A férjem továbbra is jár hozzá én nem szólok ezért egy rossz szot se de én már nem vagyok hajlandó tovább elviselni a sok idióta megjegyzéseit. Csak az bánt hogy lehet ez fájni fog a férjemnek de valójában ő igazat adott nekem
2020. máj. 25. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem haragudhat. Férgekkel nem tartjuk a kapcsolatot, és ezt a férjednek is meg kell érteni, hogy így döntöttél.
2020. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Haragudhat, miért ne haragudhatna. A harag egy érzelem, vagy van, vagy nincs. De ha igazat adott neked, nem valószínű, hogy haragudna
2020. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A ferjednek nincs oka rad haragudni. Az apjara meg a sogornodre haragudhatna.
2020. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
A jog ide, vagy oda, a harag megbetegít.
2020. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha racionálisan gondolkozik, akkor nem fog emiatt haragudni rád.
2020. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Aki szerint a ferjnek oka van haragudni, az mivel indokolja?
2020. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

6!


Senki nem írta, hogy oka van haragudni

2020. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
7. Nem irtak, igy igaz. Csak a lepontozast nem ertem! Legalabb olyan batran valaszoljon az illeto, amilyen batran leertekelt. Ugyan mindegy. Magat is minositette ezzel. Es ha megint lepontoz, akkor megint csak magarol allit ki bizonyitvanyt. ;-) Tehat varom a valaszt a kerdesemre, erdemben: mi az az ok, ami miatt haragudnia kelljen a ferjnek ebben az esetben a felesegere, es nem az apjara meg a sogornore?
2020. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Megbetegít a harag? Komolyan?
2020. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
En 2 eve határoztam el, hogy a ferjem családját nagyivben kerülöm anyosom kivételével. Rengeteg konfliktust generaltak a hazassagunkban es ha nem hozom akkor ezt a döntést akkor a hazassagunknak mar vége lett volna. A ferjem mellettem áll és ez a legfontosabb. Tegyél te is igy, ha jót akarsz magadnak és menthetetlen a családdal való viszonyod!
2020. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!