Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most mihez kezdjek?

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Látogatóba megyünk barátom szüleihez. Rég ismernek de ritkán megyünk. Tiszta feszült vagyok! Gyomoridegem van. Főleg ezektől amiket anyukája lenyom: ezt azt csináljátok otthon mert én úgy szoktam-(nem érdekel) ezt meg azt én így főzöm mert a kisfiam így szerette mikor itt élt..(párom magára főzött mert az anyja főztjét kevésbé kedveli de hagyjuk..) itt meg ott voltam *nevem*-Neked is ezt kellene csinálnod. Majd apósjelölt elmondja ugyanazt a story-t a '90es évekből amit már 20 ezerszer. Pedig aktív korúak dolgoznak is. Ezeket végighallgatom ülök ápoltan odamegyek iszok 2 üdítőt és jövünk. :D

2020. máj. 31. 12:19
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
35%
Le leszek most anyósék által pontozva... Annyira jellemző, hogy nálunk is anyós egyfolytában mondja a fiának, hogy pedig régen hogy szeretted ezt meg ezt a kaját(olyan ételekre mondja ezt, amiket rühell a fia, ők szeretik).... A fia csak nem akart hisztit, így ímmel-ámmal megette. Meg persze egész gyerekkorában tömte cukros süteményekkel, persze, hogy olyan teljesen rá van szokva. 40 évesen meg majd diabéteszes lesz, pont mint az anyja. De nem baj, a lényeg hogy anyuka büszke lehet, hogy a fia hogy szerette, amiket csinált neki.. A kérdésre válaszolva, egyik füleden be, a másikon ki. Nem tudsz mit tenni, vannak, akik álomvilágban élnek. Meg vanak olyan anyósok is (itt a válaszolók közt is) akik nem tudják elfogadni, hogy a gyerekük egy önálló ember, társsal, akit el kellene fogadni, felnőttként kezelni, nem hülyének nézni, nem ráeröltetni mindent.
2020. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj, szerintem jól csinálod, hogy ti mentek, meg mindenre rábólintasz, hogy rendben, úgy csinálom. (Aztán nem). Igazából itt két dolgot lehet tenni, vagy ezt, vagy felvállalni a konfliktust, amit gondolom a párod miatt nem akarsz. Megváltozni úgysem fognak, szerintem rendben van így, ahogy van. A kenegetést persze ne engedd, furcsa.
2020. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is tedd azt, hogy oké oké mahd úgyis úgy csinálod ahogy te szeretnéd.

Kaja : Nekem anyósom múltkor azt mondta a fiának, hogy mióta megnősültél azóta nem eszed meg a főztöm🤦‍♀️Egyébként azért nem eszi meg mert majdnem minden nap főzök tehát ennyi a magyarázat.

Ne is foglalkozz vele mert mindig lesznek hajmeresztő dolgai. 😀

2020. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm az intelligens válaszokat! :)

#14 😂 több mint 6 éve vagyunk egy pár. Nem csak épp engem..hanem mi egy pár vagyunk. Hát elég undorító ha sok ilyenen vagy túl mert neked a NŐ az annyit jelenthetett hogy dgtad. Oké ez van. Neked ennyi volt. Elfogadom legyen nem a mi helyzetünk, az a te életed te dgtad akit és voltál rajtuk túl. Gondolom nem volt nagy szerelem. És nyilván az a sooook lány akiket meg...tál ugye őket vagy te hagytad ott vagy fordítva. :D Sajnálom ha nem élted át azt az igazi szeretetet szerelmet törődést ami TÖBB annál h d*gj! De te MAX ennyit tudsz nyújtani a csajoknak. --> a f@rkadat .. Ennyiből is állsz. ÍGY azokkal kerülsz össze akiknek max az kell. Ha jó neked legyen. Ha a kapcsolatokat #14 te a d*gás szintjén tudod csak megélni addig amíg a tested kielégül és neked a nő csak lyuk,legyen. Mindig lesz akinek meg csak ennyi is elég. Agy nem kell hozzá,értelem,karizma,intelligencia híjján is meg tudtad csinálni: betetted nekik és neked ennyi elég.


Köszi az embereknek a választ akiknek több egy kapcsolat mint egy lyuk meg a virsli. Mi 6 évnél régebb óta vagyunk egy pár. Sokan bántottak beszóltak nekünk hogy szétmegyünk meg mi ez hogy már hat évnél régebb óta meg úgyis minden pasi kidob minden nőt + minden nő Qva. Szingli elhagyott pasik szövege. Köszi kihagyom. Akik boldogok együtt rájuk mindig lesz aki irigy és aktuál dgó pajtinak hívja valamelyik felet. Persze! Hiszen AZ aki így nyilatkozik sosem volt több annál. Sosem tisztelték szerették. És ezt úgy éli meg hogy boldog párokat szid hogy ők csak... Stb.

2020. máj. 31. 15:58
 15/41 A kérdező kommentje:
11,12,13 köszi! Akkor csak bólintok :D aztán csinálom amit mi akarunk. Én is ezt vettem észre hogy vagy felvállalom a vitát vagy elengedem az egészet és ignorálom. Olyan nincs hogy közlöm a saját véleményem és a párom anyukája nem köt bele hogy persze jól van. Mindig jószándékkal..kioktat hogy hpgy kell. Legutóbb mit hol KELL tartani..én: aha hogyne. Majd oda tettem ahova akartam..
2020. máj. 31. 16:03
 16/41 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező! Szerintem a 14-es amúgy egy anyós volt, aki frusztrált, mert őt is valamikor régen dugta valaki fia, de már nem. 😃
2020. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

16! Ez 1000% hogy úgy van ahogy írod! Teljesen biztos! :) Vagymár senki sincs és az a nyomora.


Szóvaal türtőztessem magam és ha felcsesz se akarjak vitázni a semmin összeveszni hagyram rá a francba had legyen boldog hogy ő de megmondta hogy a kisfiának az ígymegúgy stb? Sosem fogja azt mondani hogy "persze drágám csináld ahogy te akarod." Aaaaah ilyen nincs. :D erőszakosan követezőzve szokott tombolni hogy márpedig..meg kiveri a hisztit. Akkorákat hazudunk neki hogy félek ránk szalad az ég DE akkor sem fogok összeveszni vele mert akkor mártírrá válik és szenved.

2020. máj. 31. 16:41
 18/41 A kérdező kommentje:
*szakad
2020. máj. 31. 16:41
 19/41 anonim ***** válasza:
65%

Nekünk is mindig azt mondja, hogy,, nem akarok beleszólni DE🤦‍♀️🙄 5 év kellett ahhoz, hogy már figyelmen kívül hagyjam és mára már nem érdekel. Véleménye bárkinek lehet, meg is hallgatom de aztán úgyis úgy csinálom ahogy én szeretném. Elofordult már nem egyszer, h amúgy nem mondott hülyeséget.

Hidd el sokkal boldogabb és nyugodtabb életed lesz ha ilyeneken nem akatsz fenn. Oké mama, anyuka bánomisén😀Viszont azért legyenek határok.

Sokszor már csak annyit mondok h majd mi megbeszéljuk /meglatjuk. Pont.

2020. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező:Tudom milyen.. Engem 10 éve "csak dug" az enyém fia. Azóta várja szegény anyukája, hogy a fia túl legyen rajtam és jöjjön a következő, aki csak dugni kell. Mi szerencsére pár éve annyira messze élünk, hogy nem sok beleszólása van az életünkbe. Néha telefonon keresztül bepróbálkozik, de hát hajrá. 😃
2020. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!