Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez kezdjek ha mérgező...

Mihez kezdjek ha mérgező szülők áldozata vagyok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

Kevés az információ..

40N

2019. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Röviden: szerezz olyan végzettséget, amivel lazán megállsz a saját lábadon, addig bírd ki őket, már ha tényleg kibírhatatlanok. Lehet az embert verés nélkül is terrorizáni sajnos. Elég ha nem értékelik az ember eredményeit, csak a gyengeségeit hangoztatják, nem tisztelik a magánszférát, turkálnak a cuccai közt, elvárják hogy jó tanuló legyen, de hiába az, akkor is piszkálják hogy "úgysem lesz semmi" belőle.

Ha valamit el akar érni, akkor ők jobban tudják hogy mi lenne szerintük a helyes út, ezért elgáncsolják.


Nekem ezt jelenti az a szó, hogy mérgező szülő. Innen cak az az út működik, hogy a megfelelő időben saját lábra kell állni, és semmiben nem függeni tőlük.


A kapcsolatot nem kell megszakítani, csak a függőséget. Ha már nem függ az ember tőlük, akkor akár jó is lehet a kapcsolat, amikor az ember csak látogatóba megy.

2019. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha elmúltál 18 akkor menekülj tőlük és ne nézz vissza. Ha kiskorú vagy akkor próbálj kollégiumba kerülni vagy kibírni valahogy. Aztán előtted az élet! A te döntésed, hogy ez fogja meghatározni az életed vagy nem. 18 éves korodig vagy áldozat. Aztán már a te kezedben vannak a dolgok. Hajrá! Nem könnyű. De ilyen az élet.
2019. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

6# azért még egy diplomát kisajtolhat. 18 évesen hová a túróba menjen az ember, árkot ásni?


Én ott csesztem el, hogy nem bírtam ki. a 2 évet diplomáig, hogy léphessek, ezért még 5 évig szívtam a munka melletti tanulással, mire meglett. Azóta minden rendben, amíg nem szólunk bele egymás dolgaiba.

2019. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Attol mert nincs gyerekem nem vagyok selejt v vénlány,férjem van, meddő vagyok,és ma sajnos a jöttmenmteknek megadatik a gyerek ahol tojnak rá pénzért kell,verik molesztálják alázzák,hajszolják stb.. Na ez a nem fair h a tisztességes nő meddő v 10 évig kinlodik,az érdekből szülő meg beletojos,elhajtos, meg teherbe tud esni az első randin..

40N

2019. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
40N, ne foglalkozz ezzel az idiótával. Jelentsd fel te is.
2019. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Ne szemétkedjetek a negyvenessel. Nehéz lehet neki... És ekkor jön a kormány a 10 millios gyerekvállalási elmebajával. A meddö nők nem kapnak pénzt?
2019. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%

Normális nő nem pénzért szül.. Hanem mert gyereket szeretne,aki pénzért szül az 90% ban elhanyagolja utána.. De ma sokan ugy járnak az abortuszra is tizen 20 évesek mintha kenyeret vennének csak.. :O

36N

2019. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Vidéki egyetemre is lehet menni, és megszabadulni a szülőktől. Nem éri meg még 4 évig szenvedni. Iszonyatos hatással van a személyiségre. Tapasztalatból mondom. Sajnos én is megvártam a diploma végét. Nagyon rossz döntés volt. A 2. Diplomámat már munka mellett csináltam levelezőn. Mivel 5 diplomáztam nem lehetetlen. És sokkal jobban élveztem mert nem szekírozott közben senki.
2019. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
És mert meddő, belelát mindenki életébe és megengedheti magának a mocskólódást, ugye? Hát gyanítom a természet most az egyszer ifazságos bolt vele.
2019. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!