Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most mihez kezdjek?

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Látogatóba megyünk barátom szüleihez. Rég ismernek de ritkán megyünk. Tiszta feszült vagyok! Gyomoridegem van. Főleg ezektől amiket anyukája lenyom: ezt azt csináljátok otthon mert én úgy szoktam-(nem érdekel) ezt meg azt én így főzöm mert a kisfiam így szerette mikor itt élt..(párom magára főzött mert az anyja főztjét kevésbé kedveli de hagyjuk..) itt meg ott voltam *nevem*-Neked is ezt kellene csinálnod. Majd apósjelölt elmondja ugyanazt a story-t a '90es évekből amit már 20 ezerszer. Pedig aktív korúak dolgoznak is. Ezeket végighallgatom ülök ápoltan odamegyek iszok 2 üdítőt és jövünk. :D

2020. máj. 31. 12:19
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Köszi! ❤️

Én is a legjobbakat kívánom Nektek! Remélem azért így nem befolyásolja az életed! Van akikkel muszáj "szakítani" pl esetedben anyósod. Nekem hivatalosan még nem az anyósom de valószínűleg az lesz..az életemnek rég része. És sokszor .....ra elegem is volt belőle. Én kerülöm ahol tudom..de havonta a párom oldalán megjelenek anyóséknál és végighallgatom a panaszkodást..pl jajj egyedül kellett hajat festsnie..-bőven tudna fodrászt fizetni,jaj senki se masszíroz meg..te se fiam..mindig nemet mondasz.(még jó..) jajj sose jöttök.. jaj miért nem csináltok programokat az xy ezredik rokonnal. Stb stb stb. Aztán jön ez előről. Már immunis leszek. De még nem vagyok az..

2020. jún. 8. 20:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!