Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mihez kezdjek apuci pici fiával?

Mihez kezdjek apuci pici fiával?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Eljött az a pont ahol döntenem kell, hogyan tovább.


Eddig is voltak gondjaink. Folyton ígérgetett, mindig pofára estem. Nem használ a szép szó, sem a külön alvás, sem a kocsiban töltött éjszakák.


Ha csak szóba kerülnek a szülei vagy a sógornőm görcsbe rándul a gyomrom és remegni kezdek. Próbálom ignorálni őket.


A probléma nem velük van igazából, hanem a párommal, aki az alapvetően kezelhető helyzeteket meg sem próbálja irányítani. Én úgy érzem, hogy mindenki "idomítsa" a saját szüleit, így ha nálunk gond van a szüleimmel, akkor kezelem azt és ez működik is.


Ott buktam ki leginkább, hogy egy számomra lelkileg megterhelő nőgyógyászati műtét előtt szóltam neki, hogy szükségem van rá. Senki másra nem számíthattam, senkivel nem beszélhettem meg az érzéseimet. Kértem, hogy a műtétet megelőzően amennyit legyen velem, amennyit tud. Sokat segített volna.


Az apjáról annyit, hogy sokat iszik, ha iszik. Egy rendezvényre voltak hivatalosak, így a párom lett a sofőr. Már ebből tudhatta volna, h vedelni fog. Hazafele össze vesztek. Ilyenkor nekem sírja el a bánatát, mindig ígérget, hogy ez volt az utolsó. Többet nem baxhatja át stb. Persze ma, mintha mi sem történt volna, olyan könnyedén beszélt az apjával.

Mindig ez van, ő a kisgyerek, akit minden fele trágár beszólással lehet illetni. Ő meg ugyanúgy teszi a dolgát mintha ez így normális dolog lenne.


Hogy várjam el egy olyan embertől, hogy kiálljon a "családunkért", ha még magáért sem képes?

Hogy gondolhatja azt, hogy egy párkapcsolat abból áll, hogy én mindent le kell nyeljek, meg kell adjak neki, mikozben viszonzast nem kapok?



2018. júl. 5. 20:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
sztem keress egy pasit.
2018. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem nem pasi, hanem férfi kell főleg egy ilyen helyzetben
2018. júl. 5. 20:41
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Nem szereted te ezt az embert. Engedd szabadon.
2018. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretném nem tartottam volna ki eddig
2018. júl. 5. 20:44
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
De elmúlt. Ha így beszélsz róla, akkor nem szereted már.
2018. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Tapasztalatból mondom hogy menekülj. Keress másik pasit, aki egyszer anyuci pici fia, az kb örökre az is fog maradni. Ha netalán sikerül is minimálisan a te partodat fognia, hidd el lesznek ott akkor is problémák! Majd te leszel mindenért a hibás, mert elvetted a fiúk eszét, vagy telebeszelted a fejét. Ha később gyerek jön meg már ki sem tudsz ebből mászni. Elvalhatsz, aztán majd jönnek a nagyszuloi lathatassal és társaival. Pokol lesz az életed. Keress egy férfit inkább egy kisfiú helyett.
2018. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Miért is pazaroltál egy nagyra nőtt óvodásra négy évet az életedből? Te magad is látod, amit itt többször fogsz olvasni: ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2018. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig is ezt kaptam. De jól látod azt hiszem. Nem tudnám hosszú távon fenntartani, pláne nem gyerek mellett.
2018. júl. 5. 20:48
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ne szívjátok egymás vérét tovább.
2018. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénz. Örülj neki, hogy nincs gyerek.
2018. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!