Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A feleségem folyton veszekszik...

A feleségem folyton veszekszik anyámmal. Hogyan győzzem meg, hogy mégse költözzünk el?

Figyelt kérdés
Eddig albérletben laktunk, közel anyámhoz, de anyám mindig mondta, hogy vegyünk egy lakást és mondjuk fel az albérletet. Végül elfogadtuk a tanácsot. Néztünk pár lakást, de elég lepukkantak voltak, küldtem anyámnak is képeket, neki se tetszettek. Végül sikerült találni egyet és csak egy órára van anyámtól, ezt le is foglalóztuk. A feleségem sajnos nem nagyon jön ki jól az anyámmal, ezért minél messzebb akart költözni. Szerinte irányítás mániás, pedig csak segíteni szeretne. Mikor anyámmal beszéltem telefonon, akkor is folyton beleszólt. Miután letettem a telefont, úgy éreztem, hogy anyám kicsit megbántódott emiatt, úgy érzem nem szeretné, ha ilyen messze laknánk. A feleségem nagyon szeretné a lakást, de el gondolkoztam. Lehet, hogy vissza kéne vonnom a foglalót és inkább anyámhoz kéne költöznünk.
2020. jún. 16. 11:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Na, itt a a mai harmadik egyórányira lakó anyós kérdés... :))))
2020. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

Ez ugye csak valami grotesz, polgárpukkasztó topic, amit kiírtál?

Ha ezt nekem előadnád, már csomagolhatnál is vissza anyuci csöcsére, és adávételi helyett a válóperes iratokat írhatnád alá.

A leírásodból látszik, hogy nem a feleségeddel van gond, hanem anyáddal és veled, és a feleséged ott hibázott, hogy hozzáment egy le nem vált anyuci pici fiához, abban a reményben, hogy előbb-utóbb csak elrágod azt a köldökzsinórt.

2020. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Szóval ha a feleséged nem jön ki anyukáddal akkor az a megoldás hogy konkrétan odaköltözteted mellé?

Ezt most nagyon nem értem:D

Valszeg a feleséged nem anyukádhoz hanem hozzád ment férjhez, alap dolog hogy szeretne magánéletet, ahol Ő lehet a NŐ, Ő az aki dönteni fog olyan dolgokról amikről mondjuk eddig anyukád döntött. De ezt az egészet nem értem. 1 óra azért nem olyan sok idő, hogy ne tudj mondjuk segíteni anyukádnak, de pont elég hogy távol legyetek.

Szerintem a világ legrosszabb ötlete az amit leírtál. Meg úgy amblokk nem értem.. ha a feleséged akkor miért nem vele akarsz inkább lenni?

Nyilván megértem ha anyukádnak segítség kell vagy ilyesmi akkor alap, de 1 óra azért nem sok idő annyira. De ez az összeköltözés... nem akarsz saját életet a feleségeddel?

2020. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted ha nem jönnek ki jól,akkor mi lenne ha együtt is laknának? Egy óra az szerintem pont jó kompromisszum. Te tudsz menni, de elég messze van,hogy ne járkáljatok sűrűn egymáshoz, a feleségednek nem muszáj sokat menni. Mérlegeld kinek van több igaza. Manapság meg ritkán lehet jó házat jó áron kifogni,ha amúgy mindenben megfelel nektek,akkor kár lenne veszni hagyni emiatt..végülis nem az ország másik feléről van szó..

Én jóban vagyok anyósékkal de én sem díjaznám ha túl közel lennének,mert ígyis sokszor jönnek bejelentés nélkül, úgy hogy még csak nem is csenget csak bejön..

2020. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%

Lehet inkább el kellene szakadni anyucitól, és felnőtt férfiként élni tovább a saját életetek.


Mindenesetre ha a legutolsó általad felvázolt lehetőséget választod, a válás garantált lesz.

2020. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
82%

Ugye ez csak egy troll?

Egy óra messze van anyucitól??? Ne már.

Igen, anyád egy irányítás mániás beteg nő. Sikerült is téged elcsesznie. A feleségednek igaza van, minél messzebb kell az ilyen anyóstól lenni. Az egy óra még közel is van.

2020. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%
Legyen negyedik verzió is, légyszi!
2020. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

Haha, nagyon vicces. Az előbb ugyanez a feleség szemszögéből, most meg a férfiéból. Nagyon hihető.


Nem unod még a trollkodást?

2020. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért lennénk anyám terhére. Ha ott laknánk, sokkal többet tudnánk félretenni, anyu sem lenne egyedül. Szerintem egy hét múlva már együtt fognak sütögetni.
2020. jún. 16. 12:25
 10/34 anonim ***** válasza:
97%
Mennyire kell unatkozni ahhoz (mennyire kell agyhalott idiótának lenni), hogy kiírd háromszor?
2020. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!