Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A feleségem folyton veszekszik...

A feleségem folyton veszekszik anyámmal. Hogyan győzzem meg, hogy mégse költözzünk el?

Figyelt kérdés
Eddig albérletben laktunk, közel anyámhoz, de anyám mindig mondta, hogy vegyünk egy lakást és mondjuk fel az albérletet. Végül elfogadtuk a tanácsot. Néztünk pár lakást, de elég lepukkantak voltak, küldtem anyámnak is képeket, neki se tetszettek. Végül sikerült találni egyet és csak egy órára van anyámtól, ezt le is foglalóztuk. A feleségem sajnos nem nagyon jön ki jól az anyámmal, ezért minél messzebb akart költözni. Szerinte irányítás mániás, pedig csak segíteni szeretne. Mikor anyámmal beszéltem telefonon, akkor is folyton beleszólt. Miután letettem a telefont, úgy éreztem, hogy anyám kicsit megbántódott emiatt, úgy érzem nem szeretné, ha ilyen messze laknánk. A feleségem nagyon szeretné a lakást, de el gondolkoztam. Lehet, hogy vissza kéne vonnom a foglalót és inkább anyámhoz kéne költöznünk.
2020. jún. 16. 11:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
94%

"Szerintem egy hét múlva már együtt fognak sütögetni."


Szép álom. 😃😃😃Szerintem költözz te össze anyáddal, a feleségedet meg hagyd nyugodtan élni. Ő nem akar anyuci szoknyája alá bújni.

2020. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, csak a korábbi két kérdés hatására írta ki egy kreatív válaszoló, hogy teljes legyen a szórakozás :)
2020. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Vegyétek már észre, hogy ez egy provokáló troll. Ez már a sokadik ilyen kérdése. Az a lényege, hogy a különböző nézetű válaszolókat egymásnak ugrassza. Mi ne legyünk már olyan gyökerek, hogy ennek bedőlünk!
2020. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
#22-es 🤨
2020. jún. 16. 14:35
 25/34 anonim ***** válasza:
94%

Ha Te ilyet mernél nélkülem eldönteni, kijelenteni..

Én mint feleséged: jól pofán röhögnélek, lehet egy mokkával virítanál másnap,és már csomagolnám a petyerkádat és mehetnél anyádhoz egyedül. Engem többé nem kellene hívnod, az is biztos.

2020. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Savlekotő ***** válasza:
94%

Nem vagy százas. Valószínű nem közös sütés hanem válás lesz..

70F

2020. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..

Azt hittem a kérdés egy vicc. Utána megláttam ezt. Ez nem lehet véletlen. Szerintem te magad vagy az anyós.

2020. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Költözz anyukádhoz,és sütögessetek együtt élete végéig.
2020. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..

A feleség is pont most írt véletlenül. 🙂

2020. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta Móunika show
2020. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!