Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek melyik a rosszabb?...

Szerintetek melyik a rosszabb? Ha anyuka-apuka veszekszik egymással gyerek előtt, vagy ha szülő-gyerekkel?

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nincs rangsor.Mindegyik rossz a gyereknek.Egyiket se szabad.Kamaszodó gyerekkel néha nem lehet nem veszekedni, persze normálisan aránylag.Mert hihetetlenek tudnak lenni.
2019. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Drazicc ***** válasza:
100%
Sokmindentől függ, hogy min megy a veszekedés, és ahogy az előző leírta a kamaszkori veszekedés elkerülhetetlen, de kell is, mert az a kamasz aki nem veszekszik az sosem fog később kiállni magáért felnőttként.
2019. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen kérdés már?
2019. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Abban a családban ahol az emberek nem tudják a konfliktust megfelelően kezelni, ott általában mindenkivel veszekednek, a szülők egymással és a gyerekekkel is.
2019. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Moncsicsi9876 ***** válasza:
100%
Mind a kettő opció rossz,a gyerekre nézve.Lelkileg megviseli a gyereket,bármelyiket is nézzük.
2019. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk minden veszekedés okkal történt, egyébként nagyon békés, boldog család voltunk. Ebben a helyzetben nekem a szülők veszekedését ezerszer rosszabb volt átélnem. Kisgyerekként azért, mert nem tudtam mi történik, és ijesztő volt, később, amikor már volt némi fogalmam róla, attól féltem, hogy el fognak válni (holott a közelében sem voltak soha), és még ma is megvisel, most már inkább azért, mert lévén, hogy én mindkettőjük tulajdonságait tartalmazom, mindkettőjüket megértem, és érzem, hogy mi bántja meg őket. Plusz mindig fokozta a rossz érzést, hogy valójában nem hogy nem tudok segíteni, de nem is szabad beleszólnom. Ha velem veszekedtek legalább hajtott belülről valami, hogy fenntartsam a vitát.
2019. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!