Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan szól bele anyósom...

Jogosan szól bele anyósom hogy hova megyek a fia nelkul?

Figyelt kérdés
A ferjem nem igazán szeret menni sehova, en viszont szeretek utazgatni. Ocsemek is ilyenek es szoktam veluk menni havonta egyszer ide oda, pl túrázni, strandra stb. Anyosomnak ez egyre jobban nem tetszik es mikor a fia nem hallja felhozza ezt, hogy ő sose ment egyedül a ferje nélkül sehova,érdekes hogy en az ocsemekkel jobban erzem magam, mint otthon a ferjemmel es ő tisztelte annyira a ferjet, hogy csak oda ment, ahova a parja is akart. De a ferjem azt mondta, hogy öt ez nem zavarja, menjek nyugodtan. Mondtam neki, hogy az anyja mit mond mostanaban, erre meg letagadta anyosom, hogy ő ezt nem rosszbol mindta es en hazudtam... mit tegyek az oregasszonnyal?
2020. jún. 26. 13:00
1 2
 1/20 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
37%
Szerintem az öregasszony azt hiszi, hogy összeszűröd a levet az öcsivel. :D
2020. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Soha, semmibe sem szólhat bele jogosan.

Csak a férjedre és rád tartozik.


Lehet, hogy "nem rosszból" mondta, de mondta.

Mivel mondta, olyan dologba szólt bele, amihez semmi köze,

s alkalmas a szarkavarásra.


Ne menj bele ebbe a játékba.

Mosolyogj, ne válaszolj, tereld el a témát.

2020. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
A saját öccsével??? Csak nem...
2020. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Savlekotő ***** válasza:
12%

az ocsemekkel jobban erzem magam, mint otthon a ferjemmel

Itt nem anyós a fő gond,de ha az öcsédékkel jobb mint otthon a férjeddel,tán rendebe kéne rakni a dolgokat vagy szét menni..

70F

2020. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Mond meg neki, hogy az, hogy ő teljesen becsicskult a férjének az ő baja, ne próbálja rajtad leverni.
2020. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Savlekoto !


Ugyan olvasd már el megegyszer azt a mondatot.


"Anyosomnak ez egyre jobban nem tetszik es mikor a fia nem hallja felhozza ezt, hogy ő sose ment egyedül a ferje nélkül sehova,érdekes hogy en az ocsemekkel jobban erzem magam, mint otthon a ferjemmel es ő tisztelte annyira a ferjet, hogy csak oda ment, ahova a parja is akart."

2020. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem jogos, de el kell fogadnod hogy anyósod egy más korosztály másféle értékrenddel. Nyugtasd meg hogy nálatok ez rendben van, és csak mosolyogjál magadban.
2020. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
6os, azért a kérdező elég hülyén fogalmazott. Én is kétszer olvastam el mire lejott hogy nem úgy értette.
2020. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem fogalmazott hülyén. Leírta mit mond az anyós. Nem kell azt -az átlag embernek kétszer elolvasni
2020. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Beleszólhat, mert szólásszabadság van, de neked meg nem muszáj hallgatnod rá, mert nem vagy a csicskája. Ha rákezdi, hogy ő sose csinál ezt vagy azt, akkor mondd rá, hogy oké, csakhogy te nem ő vagy!
2020. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!