Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Éreztétek már ugy h az anyósot...

Éreztétek már ugy h az anyósotok kibeszèl.? Mi jar olyankor a fejetek be ?

Figyelt kérdés
Barátommal mèg itt lakunk a szüleinèl.ès a nővère is es sokszor úgy erzem h rólam csámcsognak, kimennek a konyhába es suttognak aztán meg hirtelen elkezdenek normál hangon beszelni. Akkor olyan kellemetlenül erzem magam.meg akkor is ha velük együtt vagyok a konyhába mert kávezunk.neha olyan kèpűek tudnak lenni..aztan meg a szemedbe teszi a jót es a szèpet

#Anyos#ketszínűsèg# nagykepu#
2020. júl. 10. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem biztos,hogy rólad beszélnek. De előbb-utóbb úgyis elköltöztök,nem?
2020. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Éreztem-e? Nem, nem éreztem, hanem tudtam.

Egy faluban, egy utcában lakunk, de én nem beszélek vele egy jó ideje.

Vajon miért nem?


Nem biztos, hogy rólad beszélnek, azért nem mindenki olyan peches mint én, hogy 30-on túl totál hülyének tudják nézni...

Figyelj, ha elköltöztök, akkor meg már nem fogod így érezni.

2020. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen éreztem.

Én egyenes ember vagyok, de van, aki nem. A kettő találkozása néha érdekes.

Fogtam magam és beszélgetés közben megkédeztem, hogy egyébként valami baja van-e velem, nem haragszom érte. Habogott egyből persze, hogy nincs. Én pedig mondtam, hogy ez érdekes, mert én úgy tudom, hogy....

Megdöbbentő egy ilyen ember számára ez a nyílt, higgadt szembesítés.

De javaslom, hogy ne csak megérzésekre hagyatkozz, mert azok lehet tévednek.

2020. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

1. nem az anyósod, hiszen csak barátnő vagy.

2. nem kell odamenni senkinek a nyakára ingyenélni, és akkor nincs ilyen probléma.

2020. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Simán lehet, hogy olyat beszélnek, ami nem tartozik rád. Ott élsz velük, nem tudnak úgy félrevonulni, hogy normál hangerővel beszélhessenek. Egyáltalán nem biztos, hogy te vagy a téma.
2020. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen Nem sokára költözünk.Lehet igazatok van h nem biztos h rolam beszèlnek.csak mindig azt hiszem..
2020. júl. 10. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jóban vagy velük? Már hogy őszintének érzed tőlük a jó indulatot?


Én nagyon nem vagyok jóban anyósomékkal, de mindketten eljátsszuk hogy igen. Ez részemről taktika, hogy ne tudjanak kikezdeni engem, hogy mert rám kentek eddig is minden gonoszságukat. Úgy adják elő, hogy én csináltam azt amit valójában ők ellenem.


Én tudom, hogy engem megbeszéltek! Ez biztos.


Na ha én valamilyen ismerősükkel beszélek véletlenül, mindig eszembe van, hogy vajon mondtak e valamit rólam. Van aki lehet szimplán olyan, de olyan kimért velem. Sajnos nem lehet tudni, hogy mondtak e tényleg valamit vagy sem. De mivel hallottam már vissza olyat, hogy xy utál engem mert én nem köszöntem neki! Pedig én igenis köszöntem neki! Csak sógornőm elhitette szerintem azzal a személlyel, hogy én neki (a soginőnek) köszöntem és neki nem. Pedig forditva volt. Sógornőnek nem köszöntem aki levegőnek néz engem évek óta. Vagy csak kifogás volt az egész... Mert azok mondjuk egy követ fújnak.


Tudod mit?

Jobb gyanakodni, mint 100%-ban megbízni. Én nagyon ráfaragtam, hogy sok mindent tudnak rólam, mert azt hittem jó emberek. Vagyis szerettem volna magammal is elhitetni. Vissza is éltek vele.


Ne tudjanak mindent rólad!

2020. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az anyós jelöltel ugy ahogy igen beszelgetni szoktunk.meg boltajárni.de a sóginővel nem vagyok valami joba.köszönünk egymasnak es ennyi,nem beszélgetünk egymással.csak olyan erzes mintha en lennek a tema mikor motyognak meg öszzenèznek.Nem nagyon tudnak rolam semmit inkabb vagyok titokzatos.
2020. júl. 11. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!