Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férfiak, mit éreztetek, vagy...

Férfiak, mit éreztetek, vagy mit éreznétek?

Figyelt kérdés
Férfiak, mit éreztetek, vagy mit éreznétek, ha a gyermeteket születés után a kórházban, majd 6 hónaposan, és tizensok év múlva láttátok viszont? De akkor is úgy, hogy a kiköpött mása-és szó szerint-az exedre hasonlít az a gyerek. Hogy éreztétek magatokat mikor fiatal lányként megláttátok? Nem döbbentetek/döbbennétek meg? Kívámcsi vagyok, hogy zajlott, és hogy zajlódna a lelketekben.

2020. júl. 3. 07:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 A kérdező kommentje:
javítás: De akkor is úgy, hogy a kiköpött mása külsőleg
2020. júl. 3. 07:52
 2/86 anonim ***** válasza:
60%
Nem lepődtem meg, mert nem vagyok egy paraszt, és részt vettem a gyerekem életében.
2020. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:
2 A kérdés nem olyan férfira vonatkozott aki részt vett a gyermeke életében, hanem olyanra aki nem vett részt.
2020. júl. 3. 08:03
 4/86 anonim ***** válasza:
87%
Most mi? Én nem férfi vagyok de próbálom értelmezni: tehát 3x láttad az (elvileg) saját lányod, aki nagyon hasonlít az exedre nagykorában? Akkor nem is a gyereked valószínűleg, de amúgy sem viselhetne meg különösebben, tekintve, hogy egész életében xartál a fejére.
2020. júl. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 A kérdező kommentje:
* hanem olyanra aki nem vett részt, de távolról és szemtől-szemben látta a gyereket
2020. júl. 3. 08:05
 6/86 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem attól függ, hogy a lányom hogyan közelít hozzám.

Ha ő akar velem megismerkedni, önzetlenül (tehát nem azért keres meg pl. hogy lehúzzon pénzre) akkor én örülnék neki szerintem. Magamból kiindulva az exeimre nem sok gondolatot pazarlok már 1-2 év, után sem, nemhogy 10+ év után.

2020. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 A kérdező kommentje:
4 Ne próbáld kiforgatni a kérdést. Nő írta ki a kérdést, és férfi látta a gyereket.
2020. júl. 3. 08:06
 8/86 A kérdező kommentje:
6 A kérdést picit figyelmesebb olvasd el, mert senki nem a közeledésről írt, hanem az érzést, ami lejátszódott a férfiben, arra irányult a kérdés, mivel szemtől szemben látta a férfi, és majd kiesett a kocsijából, mikor a gyerek átment előtte a zebrán. Ráadásul olyan jelenet volt, hogy a gyerek aki nem tudta a történetet is megjegyezte mennyire nézte a "bácsi".
2020. júl. 3. 08:09
 9/86 anonim ***** válasza:
90%
Nem forgattam ki a kérdést, hanem az általad leírtakat próbáltam értelmezni. Hogy neked nem sikerült megfogalmazni normálisan, az nem az én bajom.
2020. júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
94%
Mivan ?
2020. júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!