Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éreztetek már úgy, hogy...

Ti éreztetek már úgy, hogy birtokolni akarjátok a partnereteket?

Figyelt kérdés

Mit tudtok ilyenkor kezdeni az érzéseitekkel?

Illetve mit csináltok, hogy ez elmúljon bennetek?


2020. máj. 10. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz birtoklás alatt? :D
2020. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pl rossz érzést kelt bennem ha találkozik a barátaival és engem nem hív

Szal azt akarom, hogy mindig velem akarjon lenni

Ennek ellenére sosem tiltottam a barátaitól, meg semmi ilyesmi, mert tudom, hogy egyrészről ez nem normális dolog, másrészről meg csak elmarnám magam mellől így

De akkor is zavar, hogy rosszul érzem magam ha másokkal van

2020. máj. 10. 19:28
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Bennem van kicsit,persze. Bár mi nem járunk nagyon el sehova, sok barátunk nincs. Mit csinálok? Semmit. Lenyelem. Nem a tulajdonom,szabad,felnőtt ember. Ő sem korlátoz semmiben. Egyébként megbízom benne,az én hülyeségem az,hogy még mindig nem vagyok maximálisan elégedett magammal és tartok tőle,talál jobbat. De soha nem adott rá okot,hogy féltékeny legyek,szeret is. Csak az én gyagyám ez a dolog. :)
2020. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Én nagyon birtokolni akartam

Aztán szakítottunk

2020. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Első vagyok. A párom nélkülem csak a munkatársaival jár el, vagy rokonaihoz megy. Egyszerű a történet, nem akarok menni vele egyébként, nem olyan típus vagyok aki traccs partizik és tudom hogy neki is kell a kikapcsolódás, nem lehetünk mindig együtt. Ez a logikus énem. De igen, sokszor rossz érzés hogy nem vagyunk együtt, hogy más társasággal van, es jol erzi magat nélkülem is. De ezt tényleg le kell nyelni. Ez a harmonikus kapcsolat egyik alapelve. Persze ha a te parod pl bulizni jár el folyton nélküled, az kicsit gaz. Van egy határ ahol a másikon mar lehet érezni ha valami nem oke. Ezt neked kell látni.
2020. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt féltékenységnek hívják.
2020. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bellatrix:3 ***** válasza:

Isten ments, hogy birtokolni akarjam az tönkre teszi a kapcsolatot. Oda megy ahova akar és igenis szüksége van a külön töltött időre ahogy nekem is néha elmegyünk együtt is bulizni, de nélkülem is mehet nyugodtan és még smseket sem kell küldenie hiszen szabad emeber ha szeret nem csal meg ha megcsal hát ez ilyen. A feltétlen bizalom híve vagyok szóval amit én szeretnék azt viszonzom is.

Nekem az első kapcsolatomnál volt ilyen érzés de gyorsan át gondoltam, hogy hova vezetne ha teret adnék ennek. Szóval nálam mindenkinek megvan a saját tere és szabadsága.

2020. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Én soha nem éreztem ilyet. Van neki is élete.
2020. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, soha nem akartam birtokolni, ő nem egy rabszolga. Persze, elvárom, hogy ő se akarjon engem birtokolni.


Te szeretnéd, ha úgy bánna veled , mint egy rabszolgával? Te se bánj vele úgy, hiszen nem a tulajdonod.

2020. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!