Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kedves szülők!Mennyire néznéte...

Kedves szülők!Mennyire néznétek jó szemmel ha a 16 éves lányotoknak egy 22 éves fiú udvarolna?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 13:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Testileg lehet érett vagy de agyban még nem vagy 20on éves szinten, mert még gyerek vagy. Lehet fizikailag kíván a srác, mert nem gyerekes már a külsőd, de ez édes kevés, hidd el. Nekem annó volt osztálytársaim akik összejöttek 17 évesen és a srác kijelentette a lánynak hogy majd 18. születésnapján veszíti el, az lesz a ajándék, a lány is bele eggyezet és hidd el azt az 1 évet kín keserves volt mindkettőjüknek kivárni és 16 évesen nem kéne még, a 22 éves fiú meg már nem kiskorú. Szerintem várni kéne még neked, de te tudod. Egyébként hozzáteszem, a volt oszt. társamék azóta össze házasodtak, boldogok és gyermekeik is vannak már :) De mindennek el kell jönnie az idejének, a 16 és 22 éves szerintem túl távoli kor még ilyenkor.
2020. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De ha arra kerülne a sor akkor védekeznének.
2020. júl. 31. 15:20
 13/23 anonim ***** válasza:
32%

miért ne? 14 évesen jöttem össze a 20 éves párommal, akivel

azóta is -40 éve- együtt vagyunk. 20 éves voltam, amikor összeházasodtunk, nagyon szeretjúk egymást azóta is.

2020. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
Annyi idősen én is ennyi idős srácokkal jártam már. A velem egykorúaknak a szellemi színvonalát inkább ne feszegessük. Igaz már 30 felett vagyok, de szerintem ez még most sem változott. Én a saját lányomat is inkább remélem, hogy ilyen pasikat fog összeszedni. Egy 20-22 éves srác pl. már azon is túl van, hogy ha p1nát lát akkor csak megy előre mint a gőzmozdony, hátha valahogy hozzájut már végre, mint a 16 évesek...
2020. aug. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátommal 15 évesen jöttünk össze (ő akkor 17 volt) és 2 évig tartott. Fél év után már aludhattunk néha egymásnál, de egyrészt látták otthon, hogy nagyon szerelmes vagyok, másrészt megtanítottak, hogy legyek észnél és ha odajutunk, akkor védekezzünk. Mi vártunk vele a 16. születésnapomig, mert nekem ez fontos volt.

Ha tiltottak volna, akkor úgy csináltam volna, hogy ne tudják.


Ha a lány várna, de a fiú erőltetné a nemi életet, akkor úgyis szakítani fognak, mert nem fogja jól érezni magát a lány egy ilyen helyzetben.

2020. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 csabika1971 ***** válasza:
68%
1 dolog biztos ha tiltod rosszabb lesz, szerelem utat tör és alkalmat megtalálják. És még lehet lányod bizalmát is elveszted, s többé nem avat dolgaiba. Ha engedsz, akkor még finoman szabályozhatod is dolgokat.
2020. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy neveltem a lányomat is, hogy egy ilyen helyzethez nekem nem kell semmit sem szólnom. Jelenleg a lassan 15 éves lányom egy 18 éves fiúval jár. Annyit szólok hozzá, hogy nyáron, ha a fiú hazakiséri, akkor 9-ig maradhat, ha nem akkor 8-ig. És elérhetőnek kell lennie, bár nem igazán hivogatjuk, ha randizik. És azt is tudja, hogy ha a szabályt megsérti, akkor előjön belőlünk a szülő.
2020. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
7%
Később szerintem nem gond ez mikor már ind a kettő fel felnőt, de az ilyen helyzeteket a rendőrséggel oldalnám meg. Ilyenkor bele kell abba is gondolni, hogy a 20-22 éves nem azért van együtt egy kis koruval mert a saját korosztálya oda van érte meg vissza. Vagy a másik lehetőség, hogy a fiú szerint könyebb ágyba csalni egy fiatal lányt ami igaz mert egy 20 éves fiú az már mennő tud piát venni.
2020. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
18# hol élsz? 14 éves kor feletti nyugodtan szexelhet akár 50 évessel is a magyar törvények szerint. 12-14 éves kor között van az, hogy a 18 év felettit büntetik csak 18 év alattival lehet. 12 éves kor alatt meg senkivel se.
2020. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Úgy írkálnak páran mintha 20 év különbség lenne.

4 év még jó de 6 év már sok?

2020. aug. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!