Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kedves szülők!Mennyire néznéte...

Kedves szülők!Mennyire néznétek jó szemmel ha a 16 éves lányotoknak egy 22 éves fiú udvarolna?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 13:39
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Szerintem manapság a 22 éves férfiak még fiúk. Igaz, a 16 éves lányok se elég érettek, de ettől még nem fogja vissza őket semmi attól, hogy elkezdjenek szexelni. Ha védekeznek, miért ne? Úgyis megkeresik az alkalmat az együttlétre. Akkor már inkább tényleg otthon, persze előre megbeszélve a dolgokat. Nem a felvilágosításra gondolok, hanem pl. nem dugunk a konyhaasztalon. Tapasztalatból mondom, a szülő is nyugodtabb. És ettől még nem kell próbálni a menyasszonyi ruhát.
2020. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
91%
sokan írták, hogy ha egy felé néznek a világban akkor tök oké. miért ha nem egy felé néznek nem ? mmint félreértés ne essék de azért szerintem az emberek több mint 70%-a nem az első kapcsolatába házasodott be. inkább az a kérdés, hogy a srác megértő-e előzékeny és kedves-e vele. nem csak ki akarja-e használni. ha a fószer normális és az ennyi idős lányomnak csapná a szelet akkor engedném. És ha a srác lenne a fiatalabb de egy p-.cs akkor meg ugyanúgy képen törölném. szóval szerintem az a kérdés, hogy a lány tudja-e hogy a kapcsoalt amiben van az miről szól. ha a szextől félsz akkor beszélgessetek róla. kapjon rendes szexuális felvilágositást. tudja, hogy a srác mit tehet és mit nem tehet vele, tudjon neme mondani és csak akkor menjen bele bármibe ha tudja, hogy a srác tiszteletben is tartja a dolgait. de ez nyilván igaz akkor is ha 1idősek. szerintem
2020. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hogy telik az idő..augusztus elején 14 éves volt a lány, két napja már 15 és ma már be is töltötte a 16ot...
2020. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!